Mamz Toggle Rocker Switch The The Heavy Duty со Boot 15A 250V 3 Позиција 9 Терминал за вклучување на прекинувачи за вклучување

Mamz Toggle Rocker Switch The The Heavy Duty со Boot 15A 250V 3 Позиција 9 Терминал за вклучување на прекинувачи за вклучување

DEN 463.68

Новак

Достапно за нарачка

Овој прекинувач за вклучување исклучителна изработка, доколку има проблеми со квалитетот во рок од 2 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Прекинувач за менување; Земја на производство : Кина;. Коло : терминали за вклучување на ; : 9 терминали на завртки; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм. Оценета земја на производство на производство : Кина;. Коло : терминали за вклучување на ; : 9 терминали на завртки; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм. Оценет напон и струја : 15 A 250 V AC, 10 A 380 V AC ; Механички живот : Повеќе од 80.000 циклуси.Електричен живот : повеќе од 10,000 циклуси. Содржина на пакет : Прекинувач за менување 1 парчиња x. Производите се пренесени преку ригорозно тестирање за да се обезбеди над 30,000 часови работен животен век под нормална употреба. Ако има проблеми со квалитетот во рок од 2 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови.

Избор на клиент

Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68