Метална пилула кутија цртана таблета за складирање на пилули за складирање на пилули, организатори на мали пилули за патување во џеб од чанта 2.2x1.6in

Метална пилула кутија цртана таблета за складирање на пилули за складирање на пилули, организатори на мали пилули за патување

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња. Големина : 2.2x1.6x0.6 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. ❤Daily Pill Box : This pill box is small and compact, with 2 compartments inside, which can meet your needs for storing different pills.❤High-quality Materials : The pill box is made of high quality food grade pp material, BPA free, Многу силен и посоодветен за складирање на пилули. Цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување! ❤деален подарок : Нашата кутија за пилули има модни модели на печатење. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели.

Избор на клиент

Оптека 82мм Висока Дефиниција II Мулти-Обложени Кружни Поларизирачки Стакло Филтер Новак
Оптека 82мм Висока Дефиниција II Мулти-Обложени Кружни Поларизирачки Стакло Филтер

За снимање на светло сонце, на плажи, снег, итн Контролира силна светлина што влегува во леќите за подобр

DEN 479.84
Ремингтон Индустрии 22UL1007SLDVIO25 22 AWG Мерач Цврста Кука Жица, 25 нозете Должина, Виолетова, 0.0253 Дијаметар, UL1007, Новак
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690 Новак
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690

Оригиналниот поперпаричник во стилот на плик, Полифилите На Снопаке се идеални за обезбедување на ваши�

DEN 1.33
Лето-Реј 50 Треперлива Сребрена Златна Фолија Топла Печат Малку Виолина Свадба Искра Тагови Нека Љубовта Искра Новак
Незгодни стилови на женски фудбал М-О-М Фудбал Мама Графички Худи врвови црни спортови Новак
Незгодни стилови на женски фудбал М-О-М Фудбал Мама Графички Худи врвови црни спортови

Повлечете го затворањето Машинско миење Прославете го вашиот омилен спорт или фудбалер на родниот град

DEN 3.33
Фотографија: Пејзаж 185, 30х10ин. Новак
Фотографија: Пејзаж 185, 30х10ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 897.60
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена Новак
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена

Капацитет : 16 мл Секоја Димензија : 15 См Ч х 8 См Дијамант Тип На Стакло : Рециклирано Стакло Без олово и то�

DEN 1.33