Рекомбинантен Глушец Дезмоглеин-3

Рекомбинантен Глушец Дезмоглеин-3

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Генениме : Дсг3; бал; ќелавост. Видови : Мускул мускул (Глушец); *Тампон За Складирање : тампон базиран На Трис, 50% глицерол. Секпос : 50-617. Складирање : Чувајте на -20 Степен Ц, за продолжено складирање, зачувајте на -20 степен Ц или -80 Степен Ц. * Извор : Е Коли Или Квасец или Бакуловирус Или Клетка На Цицачи; *Чистота : >90%; *Информации За Ознаката : Неговите обележани; *Белешки : Не се препорачува Повторено замрзнување и одмрзнување. Чувајте работни аликвоти на 4 степени Целзиусови до една недела.*Сек : Е ВВКФАКПЦРЕ РЕДНСРРНПИ АКИЦДФКН ККИТИРИСГВ ГИДКПФГИФ ВВДПННГДИН ИТАИВДРЕЕТ ПСФЛИТКРАЛ НАЛГКДВЕРП ЛИЛТВКИЛДВ НДНПИФСКТ ИФКГЕИЕНС АСНСЛВМИЛН АТДАДЕПНХМ НСКИАФКИВС qepagmsmfl ISRNTGEVRT LTSSLDREQI SSYHLVVSGA DNDGTGLSTQ CECSIKIKDV NDNFPVLRES QYSARIENT LNAELLRFQV TDWDEYTDN WLAVYFTSG NEGNWFEIET DPRTNEGILK VVKALDYEQV QSMQFSIAVR nkaefhqsvi SQYRVQSTPV TIQVIDVREG ISFRPPSKTF TVQRGVSTNK LVGYILGTYQ ATDEDTGKAA SSVRYVLGRN DGGLVIDSK TAQFVKNI DRDSTFIVNK TISAEVLAID ENTGKTSTGT IYVEVPSFNE NCPSVVLEKK dictsspsvt LSVRTLDRGK YTGPYTVSLE EQPLKLPVMW TITTLNATSA LLQQQVSP GVYNVVIVK DNQDGLCDTP ESLTLTVCQC DDRSMCRAPI PSREPNTYGE SSWRLGP; *ПРИСТАПУВАЊЕ# : O35902.1; O35902; *ОПИС : дсг3.

Избор на клиент

Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12 Новак
Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12

Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 / 10 / 12 Произведено Од Репил Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 /

DEN 0.33
IFOOTAGE 61 Видео Стативи Со 11 Магија Рака, Јаглеродни Влакна Камера Статив Со Брз Брз Сад, Прилагодливи Пајакот Рак Магија Новак Попуст
Комплет За Модификација АЗАНУ За Серијата Apple Watch 8 7 45mm Метална Рамка+Гумен Ремен за Iwatch Серија 6 SE 5 4 44mm Mod Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 2.33
HQRP Постмоторен Филтер 4-Пакет компатибилен Со Bissell CleanView II 3574 3576 20Q9, CleanView Helix 21K3 82H1 95P1 71V9 Вакуум/Стил Новак
HQRP Постмоторен Филтер 4-Пакет компатибилен Со Bissell CleanView II 3574 3576 20Q9, CleanView Helix 21K3 82H1 95P1 71V9 Вакуум/Стил

HQRP® 4Пакет Пост Мотор Филтер; Компатибилен Со Bissell Clean View II 3574 3576 20 Q9, Clean View Helix 21 K3 82 H1 95 P1 71 V9 Вакуум / Стил 7

DEN 255.20
Самсунг Галакси Воч Бенд Новак
Самсунг Галакси Воч Бенд

®2 Заштитник На Срен Со 2 Опсези За Часовници На Google Pixle, Нема потреба да се грижите дали часовникот ќе се �

DEN 2.00
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип Новак
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип

ВКЛУЧУВА : 100 хоризонтални носители на значки за ознаки за имиња, 100 врвки ленти за значки за лична карта..

DEN 2.00
Колер К10190 Тенок Филм Анилин Поинт Апарат, 115В Новак
Колер К10190 Тенок Филм Анилин Поинт Апарат, 115В

Во согласност СО Астм Д611 и сродни спецификации Се состои од тенка филмска цевка Прилагодете ја стапкат�

DEN 3.00
Премиера адаптер Надувување Пумпа Игла За Топката Фудбал Рагби Одбојка Нетбол Вентил Адаптер, 10 ПАРЧИЊА Новак
HP Лаптоп-15-ef1078nr 15.6 HD 1366 x 768 WLED 220 nits AMD Athlon Gold 3150U 2.4 GHz 4 GB DDR4-2400 SDRAM 256 GB Pcie® NVMe Новак
HP Лаптоп-15-ef1078nr 15.6 HD 1366 x 768 WLED 220 nits AMD Athlon Gold 3150U 2.4 GHz 4 GB DDR4-2400 SDRAM 256 GB Pcie® NVMe

УПЦ : 194850072598 Тежина : 4.850 фунти Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално пре�

DEN 4799.84