Стиси 5 Парчиња Случајна Мешана Боја Месинг Емајл Зло Око Монистра Рефус 18к Позлатен Шестоаголник Среќа Око Мониста Растојание за Нараквица Ѓердан Накит Изработка

Стиси 5 Парчиња Случајна Мешана Боја Месинг Емајл Зло Око Монистра Рефус 18к Позлатен Шестоаголник Среќа Око Мониста Растојание

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

✿ Материјал-шестоаголните монистра се направени од емајл и месинг со 18к позлатени на неговата површина, не се лесни за бледнеење и имаат добар ефект на полирање, погоден за долгогодишно носење. Големина на уши-приближно 22мм долга, широка 14мм, дебелина од 13мм, дупка : 7х7мм. ✿ Карактеристики-Злото око се исклучително популарни во накитот deign.It се верува дека оној што го има во нивна сопственост ќе добие заштита и ќе создаде позитивна енергија, среќа, просперитет и добро здравје. Апликација за употреба-Совршена За правење видови ѓердани, нараквици, обетки, глуждови, приврзоци, висечки орнаменти, приврзоци за чанти, приврзоци за клучеви и други ракотворби САМИ по себе, за да донесе убав и елегантен ефект на декорација. ✿ Пакет Вклучени - ќе добиете 5 парчиња емајл лабава монистра во пакет.Ве молиме Имајте Предвид дека бојата на мониста случајно се меша во секоја кеса. Спецификации : ✿ Материјал-шестоаголните монистра се направени од емајл и месинг со 18к позлатени на неговата површина, не се лесни за бледнеење и имаат добар ефект на полирање, погоден за долгогодишно носење. Големина на уши-приближно 22мм долга, широка 14мм, дебелина од 13мм, дупка : 7х7мм.✿ Карактеристики-Злото око се исклучително популарни во накитот deign.It се верува дека оној што го има во нивна сопственост ќе добие заштита и ќе создаде позитивна енергија, среќа, просперитет и добро здравје. Апликација за употреба-Совршена За правење видови ѓердани, нараквици, обетки, глуждови, приврзоци, висечки орнаменти, приврзоци за чанти, приврзоци за клучеви и други ракотворби САМИ по себе, за да донесе убав и елегантен ефект на декорација.Ве молиме Запомнете : Бојата може да биде малку поинаква од сликата поради различен уред за прикажување. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, можеме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро, ви благодариме!.

Избор на клиент

Замена на филтерот за убијци за бела 207000615 Новак
Замена на филтерот за убијци за бела 207000615

Го заменува P / N 207000615 Гордо направен во САД Произведени со највисок квалитет на материјали што се достап

DEN 1425.60
Лируксун Дизајн со 3 седишта Кабриолет Футон Софа Кревет Прилагодлив Спијач на Каучот со две Фиоки Сиво Новак
Компанија за сончање на Sunshade Sunshade Sunshade 25964409 19207926 Компатибилен со Cadillac SRX Base Luxury 2.8L 3.0L 3.6L Новак
Компанија за сончање на Sunshade Sunshade Sunshade 25964409 19207926 Компатибилен со Cadillac SRX Base Luxury 2.8L 3.0L 3.6L

【Број на замена на делот】 25964409, 19207926, 25964410, 19207927 【Компатибилни модели на автомобили】 Замена за 20122016 го�

DEN 0.67
Cubitron II Hookit Clean Slanding Finishing Pad, 44 дупки - за орбитални и случајни орбитални сандери - прицврстување на кука Новак
Cubitron II Hookit Clean Slanding Finishing Pad, 44 дупки - за орбитални и случајни орбитални сандери - прицврстување на кука

Покрај тоа, намалувањето на прашината во воздухот ги подобрува условите за работа Кога се користи со А...

DEN 191.84
Creative Creative 13111 Monkey Links Новак
Creative Creative 13111 Monkey Links

Добро за развој на моторни вештини Ги стимулира децата да изгледаат, да се чувствуваат, да играат и да гр

DEN 3.33