Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 2,5 x 7 x 1000pcs

Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 2,5 x 7 x 1000pcs

DEN 1219.20

Новак

Достапно за нарачка

Димензии : (W) 2.5 "x (l) 7". Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци. Произведено од 30 микрони од одделение за храна полипропилен. Запечатување на топлина со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Достапно во различни големини и количини на пакувања. Димензии : (W) 2.5 "x (l) 7". Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци. Произведено од 30 микрони од одделение за храна полипропилен. Запечатување на топлина со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Достапно во различни големини и количини на пакувања. Произведено лице место во нашата фабрика во Велика Британија, нудиме голем спектар на стандардни порибувани големини во вреќи со странични заварувања. Страничните торби за заварување се одличен начин за пакување и прикажување на различни производи за малопродажба. Страничните торби за заварување обично се користат за пакување на слаткарница, храна закуска, печива, канцелариски материјал, честитки, книги .. Ние снабдуваме пакувања со мало заварување за домашни корисникот и мал бизнис со паузи за цени достапни за нарачки со поголема количина на нарачки со поголема количина на нарачки за повисоки количини . Ние, исто така, се грижиме за индустрискиот сектор со големи кутии со торби за нашите трговски клиенти. Можете да нарачате која било торба со големина од нашата голема селекција или да не контактирате со нас, доколку ви е потребна торба за заварување со големина, што можеме да ја произведеме за вас. Нашите торби се произведени од полипропилен од одделение за храна во нашата фабрика во Велика Британија до високи стандарди. Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци направени од 30 микрони полипропиленф одделение запечатување со запечатување со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Само илустративни цели. Достапно во следниве големини : 2.25 x 4,5 инчи2.5 x 7 инчи2 x 8 инч2 x 10 инч2.5 x 10 инч3 x 4 инч3 x 5 инч3.5 x 5 инчи 3,5 x 6 инч3.5 x 7 инч4 x 6 инч4 x 8 инчи4,5 x 7 инчи5 x 6 инч5.25 x 8 инч6 x 10 инч6 x 12 инч7 x 10 инчи.

Избор на клиент

Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело Новак
Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Микрон поли школка, модерен и тивок, микронеги

DEN 569.60
Спазап германски Класичен Офицер ww2 воена Униформа црн кожен officот палто офицер вистинска кожа црнrenchот палто Новак
Заштитник на електрична лента со ленти со 6 места за продолжување на 6 метри за дома и канцеларија од страна на EasyLife Tech, Новак Попуст
10 х Честитки Матрици За Зборови За Офорт На Стакло Подарок Хоби Занает Сегашни Стакларија Новак
10 х Честитки Матрици За Зборови За Офорт На Стакло Подарок Хоби Занает Сегашни Стакларија

10 х честитки збор матрици за офорт Матриците се состојат од 3 слоја Честитки збор офорт стакларија...

DEN 1408.00
Женски Кошули Чипка Трим Краток Ливче Ракав Мета Возбуда Круг Вратот Полка Точки Печатени Врвови Блузи Пуловер Новак
NTE Electronics 54-631 Switch Magnetic Alarm Reed, SPST-NO Circuit, NO за дејство на системот за затворена јамка, активирач Новак
NTE Electronics 54-631 Switch Magnetic Alarm Reed, SPST-NO Circuit, NO за дејство на системот за затворена јамка, активирач

Димензии на пакетот : 5,5 L X1 H X3 W (инчи) Земја на потекло : Индија Број на дел : 54631 NTE има една од најобемните �

DEN 0.67
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10 Новак
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10

Картичката е во состојба на нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографијата Испорачано во п�

DEN 403.20