КУТИЈА САД Бм644кск Брановидни Поштари, 4 Ширина, 4 Висина, 6 Должина, Крафт

КУТИЈА САД Бм644кск Брановидни Поштари, 4 Ширина, 4 Висина, 6 Должина, Крафт

DEN 908.80

Новак

Достапно за нарачка

Крафт Брановидни Пошти се со мала тежина за да заштедат на поштарина. Совршен за испорака на мали кревки предмети со мала тежина. Брановидни Пораки се произведени од 200#/t-32-Б крафт брановидни. Здроби отпорни поштенски набори за да се обезбедат двојни ѕидови на заштита на предната и страничната страна. Уникатниот раб "Бран-Правило" практично ги елиминира намалувањата на хартијата. 6" х 4" х 4" Крафт Брановидни Мејлери. Крафт Брановидни Пошти се со мала тежина за да заштедат на поштарина. Совршен за испорака на мали кревки предмети со мала тежина. Брановидни Пораки се произведени од 200#/t-32-Б крафт брановидни. Здроби отпорни поштенски набори за да се обезбедат двојни ѕидови на заштита на предната и страничната страна. Уникатниот раб "Бран-Правило" практично ги елиминира намалувањата на хартијата. Овие едноделни поштари се преклопуваат заедно за неколку секунди. Не е потребна лента, лепак или спојници. Сите брод и чувајте рамно за да заштедите простор. Наведените димензии се во употреблив простор. Отпорни на здроби поштарите доаѓаат во многу големини за да се приспособат на различни производи. Силните поштари се идеални за испорака, пакување, испраќање и складирање на мали кревки предмети и печатени материјали.

Избор на клиент

Општо снабдување SK1670EZ300 1/6 BBL хартија торба за намирници 70lb Kraft стандард 12 x 7 x 17 300 торби Новак
Општо снабдување SK1670EZ300 1/6 BBL хартија торба за намирници 70lb Kraft стандард 12 x 7 x 17 300 торби

Продаден како 300 / пакет Чанти за хартија со густини Самоотворање на палецот Економичен Димензии : 12 "W x 17"

DEN 2.33
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

DEN 2.67
Долина на 3drose Squaw, Калифорнија. Слика на маж скијач. Златен текст на. - шишиња со вода Новак
Долина на 3drose Squaw, Калифорнија. Слика на маж скијач. Златен текст на. - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 263.20
АМЕТРИК 22B25PM METRIC 22B25PM ISO 05B-1 центар со облик на пластика 25 заби за америк број 22 синџир со единечно влакно со, Новак
Unisex кактус кактус loveубов уметнички гроздобер фармерки прилагодливи бејзбол капа памук тексас тато капа Новак
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст
CFSNCM MEN поставува костум за патент со патент со џемпер +машка облека за џемпери 2 парчиња поставува тенок тренер Новак
Tintag H3Y-2 3min 220V Мала временска реле за време на временска одложување Сребрена точка Новак
Tintag H3Y-2 3min 220V Мала временска реле за време на временска одложување Сребрена точка

Контакт капацитет : 240 VAC 5 A; Оценет временски опсег : 0 ~ 60 s Режим на работа : Одложување на електрична енер�

DEN 230.40