Наведена Аголна Вкрстена Матрица Од Студиор12 | Кристијан Симбол Ѕид Уметност | Занает САМ Вера Дома Декор | Боја Дрво Знак | Изберете Големина

Наведена Аголна Вкрстена Матрица Од Студиор12 | Кристијан Симбол Ѕид Уметност | Занает САМ Вера Дома Декор | Боја Дрво Знак

DEN 164.80

Новак

Достапно за нарачка

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Ревии. ЦЕЛ : Занает вашиот начин-Матрици направи детали брзо Секој проект е Прекрасно Уметничко Дело. ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : Уживајте во проекти за сликање од мали До х-големи Прославете го вашиот индивидуален стил. БЕЗ СТРЕС : Матриците го прават создавањето домашен декор лесно и достапно Уживајте во пријатно безгрижно изработка. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : прецизните матрици со ласерско сечење, 7 мил милар се издржливи и лесни за чистење. Сакате да ги свиткате вашите креативни мускули со нов домашен декор? Ви треба брз сам подарок за семејството или пријател? Ние нудиме стотици комплетни дизајни, повеќето достапни во повеќе големини за секој проект. Од трендовски дизајни на фарма, гроздобер и селски знаци, до сезонски, свадбени и расадници, можеме да ви помогнеме да направите неверојатни подароци брзо и лесно, онака како што сакате. Имајте проект за рециклирање на кој му треба малку нешто дополнително? Барате само вистинскиот елемент за картичка или покана? Студиор12 моделот и уметничките матрици ви овозможуваат да креирате позадини, граници, украси и многу повеќе лесен начин! Матриците со букви и шаблони се брз, забавен начин да го завршите вашиот проект без досадно снимање и работа на линијата за грчеви во рацете. Студиор12 Матрици може да се користат со широк спектар на медиуми и техники-боја , креда, молив, мастило, втиснување, офорт, дури и замрзнување!. Домашен декор, ѕидна уметност, ткаенина, мебел, подови, стакло, бележник, дневник, мешани медиуми, правење картички, украсување торта - матриците се ограничени само од вашата имагинација. Имаме матрици во најмодерни стилови за секоја соба во вашиот дом! Без разлика дали ја украсувате вашата кујна во Фарма, вашата дневна соба во Бохо или вашата бања Во Земјата, Ќе најдете дизајн На Студиор12 кој одговара на вашата личност. Инспиративни цитати, изреки за љубов и семејство и многу повеќе. Треба Божиќ & Fall декор? Те покривме, шаблон! Десетици дизајни за избор ќе ве натераат да сликате до празниците! Студиор12 носи и дизајни за Ноќта на Вештерките, Денот На Независноста, Денот на Вљубените, Велигден итн. Чувајте ги вашите креативни сокови да течат цела година!. Секој сака сам подарок! Забавен и трендовски декор на домот, знаци за свадби и годишнини , тушеви за бебиња - Ако ви треба нешто посебно за тој посебен некој, Студиор12 може да ви помогне да го направите тоа! Дизајни За Денот На Мајките И Татковците, вооружени служби, медицински сестри, наставници, омилени хоби, снобови за вино, зависници од кафе и љубители на миленичиња. Понекогаш се што ви треба е тој дополнителен мал допир што го носи вашиот проект од добар до неверојатен! Моделот матрици Од Студиор12 може да додаде некои поп на позадини, мулти - медиуми, мебел, ѕидови-нешто што има уште доволно долго за матрица. Плус, имаме и дизајни и украси во стилот на клип-уметност, матрици со букви, па дури и целосни дизајни на часовници.

Избор на клиент

Лапуда Убава рака монистра на свадба цвет кошница и прстен перница со елегантен изглед и боја на слонова коска Новак
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5 Новак
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5

Генениме : ТИ5 Синиме : Ти5п; пиримидин претходник биосинтеза THИМ ТИ5 Видови : сахаромици церевизии (сој АТ

DEN 588.80
2 парчиња Париз Ајфелова кула Еластична завој вратоврска назад капи за жени и мажи Новак
2 парчиња Париз Ајфелова кула Еластична завој вратоврска назад капи за жени и мажи

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

DEN 271.68