Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим

Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

? ➀ 【материјал】 калај и метал. Боја : Како што е прикажано .? Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/0,12 инчи .? -Крективен, едноставен и стилски дизајн. Пред-дупчат дупки за лесна суспензија, идеални за повеќекратни намени. ? Патишта, јавни места или домови .? 100% задоволителна услуга! Брза испорака во рок од 1 до 2 дена .? ➀ 【Материјал】 калај и метал. Боја : Како што е прикажано .? Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/0,12 инчи .? -Крективен, едноставен и стилски дизајн. Пред-дупчат дупки за лесна суспензија, идеални за повеќекратни намени. ? Патишта, јавни места или домови .? 100% задоволителна услуга! Брза испорака во рок од 1 до 2 дена . Карактеристики 1. Име на производот : Предупредување за метален калај знак/ретро метална плоча. 2. Големина на производот : (lxwxh) 30x20x0.13cm/11.8x7.87x0.08 инчи. Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/0,12 инчи. 3. Еколошки материјали : Висококвалитетен еколошки метал, изработен од алуминиумски метал од комерцијално одделение, висококвалитетни ливчиња и еколошки материјали, со анти-кара и уникатен дизајн. 4. Ние сме Професионален продавач на знаци за декорација : Производот има целосни функции, удобни и практични, висококвалитетни материјали, уникатен дизајн и професионален графички дизајн. 5. Пакување : 1 ставка. Willе користиме две табли за пена за да спречиме пакетот да биде оштетен од поштата. 6. Цел : Тоа е погодно за многу места, како што се : затворени и надворешни миленици, транспорт, тревник, работилница, кујна, продавница, двор, трпезарија, спална соба, бања, канцеларија, декорација на јавно место, ресторански домови / канцелариски додатоци за украсување , итн., или достапни подароци или колекционерски производи за церемонии за роденден на свадби или кој било вид на настан. Создадете едноставна и стилска атмосфера. Белешка : Ако малку разликата во бојата е нормална, нашиот знак е дизајниран преку процес на боја за печење. Тоа е да се заштити осветленоста на бојата на површината и се разликува од знаците на другите луѓе. Ве молиме, бидете сигурни да купите! Имаме услуга за политика за враќање. Ако ви треба прилагодување, испратете е -пошта за да не контактирате! Ние нудиме 100% совршена услуга по продажбата. 100% задоволителна услуга! Можете да го осветлите вашиот живот од овдеповеќе избори, секогаш има еден за вас! ☛ Можете да кликнете на копчето "Додај во количка" за да го купите сега!.

Избор на клиент

1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6 Новак
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6

Г Внатрешен дијаметар на ток на прстенот : 1,5 ", внатрешна висина : 0,85" D Дијаметар на жицата на Рин Бака : 0,15

DEN 1.00
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи Новак
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

2ом Стерео / 4ом Моно Стабилно Коло Влезови На Високо / Ниско Ниво Променлива 12db Висок / Низок Премин Ел

DEN 1129.60
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина

Димензии 11,75 "W x 2" H 14 "D Инженерски и изграден за тешка должност во камион или приколка Заштеда на трошоци�

DEN 1192.00