Raybestos R-Линија Замена Повторно Произведени Задниот Диск Сопирачка Дебеломер За Одберете 2009-2013 Dodge Патување Модел Години

Raybestos R-Линија Замена Повторно Произведени Задниот Диск Сопирачка Дебеломер За Одберете 2009-2013 Dodge Патување Модел Години

DEN 2851.20

Новак

Достапно за нарачка

ЗАШТИТА ОД 'РЃА ОД ПРЕМИУМ ОДДЕЛЕНИЕ : Дебеломерните Диск Сопирачки На Raybestos R-Line се дизајнирани со комерцијален процес на галванизација на цинк за да помогнат во спречување на' рѓа и да обезбедат заштита од сите временски услови. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ОЕ : Прецизност дизајнирана да ги исполни или надмине перформансите и издржливоста на ОЕ, обезбедувајќи заштеда на време, непроблематична инсталација. ПОВТОРНО ПРОИЗВЕДЕНИ : Заптивки, чизми, завртки за крварење и о-прстени се заменуваат за да се гарантираат перформанси без истекување; вклучени се гумени компоненти ЕПДМ70 за супериорна отпорност на топлина, перформанси и издржливост. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАНО : Тестирано за екстремен притисок, циклична издржливост при екстремни температури, повлекување на клипот, поместување на течноста и преостанат вртежен момент на влечење и отпорност на стареење и деградација на гума. ВОЗИЛО ОДГОВАРА : Доџ Патување 2009-2013. Raybestos RC12018 C R-Линија Замена Повторно Произведени Задниот Диск Сопирачките Клешти се дизајнирани да се соочи со најтешките временски услови и функција комерцијален цинк галванизација процес да помогне во спречување на ' рѓа. Одликувајќи се со дизајн и спецификации што одговараат НА ОЕ, овие преработени натоварени дебеломер вклучуваат ГУМЕНИ компоненти ЕПДМ70 за супериорна отпорност на топлина, перформанси и издржливост. Заптивките, чизмите, завртките за крварење и о-прстените се заменуваат за да се гарантираат перформанси без истекување, а вклучени се и претходно подмачкани иглички за водење кои помагаат при инсталацијата. Рејбестос работи неуморно за да се осигура дека нивните дебеломер се тестирани според највисоките мултинационални индустриски стандарди за да се осигура дека ќе добиете висококвалитетен производ. Параметрите за тестирање вклучуваат тестирање за екстремен притисок, циклична издржливост при екстремни температури, повлекување на клипот, поместување на течноста и преостанат вртежен момент на влечење и отпорност на стареење и деградација на гума.

Избор на клиент

Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба Новак
Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба

Лен Машинско миење Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Долготрајно Слика отпечатена

DEN 2.33
Одбор за преклопување на кошулата на Gorilla Grip и оригиналниот стопер за слајд и штрајкувач, со големина на преклопна табла Новак Попуст
Seco-LARM E-931-S50RRLQ Голем инфрацрвен рефлективен фотоелектричен зрак сензор од 50 метри, 12V до 250V AC/VDC, прилагодливо Новак Попуст
Операција за 300 парчиња двострана лента чиста двострана лента Транспарентна двострана налепница Новак
Операција за 300 парчиња двострана лента чиста двострана лента Транспарентна двострана налепница

Исчистете ја двостраната лента : Едноставна апликација, инсталирајте ги овие налепници без точки за сам

DEN 131.04
2023 Нови машки хавајски цветни кошули памук копче надолу тропски кошули за плажа со џебни врвови на полиестер Новак
Tiber by Buccellati италијански стерлинг сребрен сладолед сервер 9 3/4 Новак
Tiber by Buccellati италијански стерлинг сребрен сладолед сервер 9 3/4

Производител : Букелати, тип : парчиња за сервирање Состав : Стерлинг сребро Материјал : Сребрена Бренд : �

DEN 392.00
SmartSpatula® Лабораториска за еднократна употреба PP Laborator Eco Spatula, непроирна, 140 mm, 300/PK Новак
SmartSpatula® Лабораториска за еднократна употреба PP Laborator Eco Spatula, непроирна, 140 mm, 300/PK

Тие се изработени од 100% полипропилен на девица од храна, паметните простори се идеално решение за сите в

DEN 528.00
Machine Geardon Karaoke Machine за возрасни деца, двојно 6,5 сабвуфер, преносен Bluetooth Bluetooth гласно звучник W/безжични Новак
Machine Geardon Karaoke Machine за возрасни деца, двојно 6,5 сабвуфер, преносен Bluetooth Bluetooth гласно звучник W/безжични

♫ Одличен квалитет на звукоткутија за звучни звуци GDDM613 опремена со дрвено куќиште, двојно вуфер од 6,5 и�

DEN 1.33