Абаодам Плетен Кошница За Складирање Цвет Девојка Кошница Невеста Рустикален Свадба Ливче Кошница Преносни Бонбони Контејнер Лен Рачни Кошница Свадба Декоративн

Абаодам Плетен Кошница За Складирање Цвет Девојка Кошница Невеста Рустикален Свадба Ливче Кошница Преносни Бонбони Контејнер

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Без бруси и со дизајн на рачка, лесно се зема кога имате забави како свадба, роденден, собири и повеќе прилики. Оваа корпа е изработена од безбедни ленени материјали, издржливи и практични, може да го поддржи вашето време користејќи. Детална изработка, цврста и безбедна, има доволен капацитет за складирање за секојдневно или партиско складирање. Карактеристики деликатна боја и цвет дизајн, може да добие многу повеќе внимание и да постигне подобар декоративен ефект. Широко се применува за складирање на цвеќиња, овошје, бонбони, мали подароци и така натаму, исто така може да се користи како дневен контејнер дома. Опис оваа цветна кошница може да биде широко користена во многу партии на повеќе елеганција и романтична атмосфера. Карактеристики внимателен дизајн на рачката од горната страна, полесен за носење на сите места што ги сакате. Деликатна боја, дизајн на цвеќе, убав сад за цвет, ливчиња, овошје, бонбони, мали подароци и многу повеќе.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Лен.- Големина : 20, 00Х14, 00Х10, 00см/7, 86Х5, 50Х3, 93ин - оваа корпа е изработена од безбедни ленени материјали, издржливи и практични, може да го поддржи вашето време со користење. - Детална изработка, цврста и безбедна, има доволен капацитет за складирање за секојдневно или партиско складирање.- Карактеристики деликатна боја и дизајн на цвеќе, може да добие многу повеќе внимание и да постигне подобар декоративен ефект.- Широко се применува за складирање на цвеќиња, овошје, бонбони, мали подароци и така натаму, исто така може да се користи како дневен контејнер дома.- Без бруси и со дизајн на рачка, лесно се зема кога имате забави како свадба, роденден, собири и повеќе прилики.Пакет, Вклучувајќи 1 x цвет кошница.

Избор на клиент

Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен Новак
Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен

6,2 ", 1080 x 2400 пиксели, динамичен AMOLED 2x, 120 Hz, HDR10+, 1300nits, 4000m Ah батерија 128 GB ROM, 8 GB RAM меморија, без SD картички, Qualco

DEN 1.33
Шокер Air Pintle & Ball Combo Hitch, одговара на 2-1/2 Hitch, има 2-5/16 топка 16,000 фунти Новак
Шокер Air Pintle & Ball Combo Hitch, одговара на 2-1/2 Hitch, има 2-5/16 топка 16,000 фунти

Безбедносно известување : Шокерскиот метеж е единица со тешка должност што во повеќето случаи ги надмин

DEN 1.67
10 парчиња Nec2p4m до-202 Еднонасочен Thyristor 2p4m SCR Thyristor 2A 500V Новак
10 парчиња Nec2p4m до-202 Еднонасочен Thyristor 2p4m SCR Thyristor 2A 500V

Тип на пакет : Дуп дупка Тип : Триод транзистор Број на модел : 2p4m Пасивирани тиристори во пластичен плик,

DEN 3.33
2023 Нови машки хавајски цветни кошули памук копче надолу тропски кошули за плажа со џебни врвови на полиестер Новак
Крски лак бесконечен држач за очила со два пакувања со два пакувања Новак
Крски лак бесконечен држач за очила со два пакувања со два пакувања

Комплет за пакети : Пакетот „Крваис“ има два држачи за очила за очила, и комплет за чистење што вклучува

DEN 1.00
Seco-LARM E-931-S50RRLQ Голем инфрацрвен рефлективен фотоелектричен зрак сензор од 50 метри, 12V до 250V AC/VDC, прилагодливо Новак Попуст
Iivverr Плоштад Wht Видео Аудио 2 Звучник Банана Конектор Wallplate (Плоштад Wht Видео Аудио 2 Звучник Банана Конектор Paca Новак
SmartSpatula® Лабораториска за еднократна употреба PP Laborator Eco Spatula, непроирна, 140 mm, 300/PK Новак
SmartSpatula® Лабораториска за еднократна употреба PP Laborator Eco Spatula, непроирна, 140 mm, 300/PK

Тие се изработени од 100% полипропилен на девица од храна, паметните простори се идеално решение за сите в

DEN 528.00