Насловна Канада Јаворов Лист 2 Парче Пижами Постави Долг Ракав Круг Вратот Салон Мека Облека За Спиење Пјс За Мажи

Насловна Канада Јаворов Лист 2 Парче Пижами Постави Долг Ракав Круг Вратот Салон Мека Облека За Спиење Пјс За Мажи

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

90% Полиестер, 10% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. ☻ 90% полиестер + 10% спандекс. ☻ Направени од дише ткаенина со мека текстура. ☻ Класичен дизајн на вратот на екипажот. ☻ Долги пижами дното со еластични појас и манжетни. ☻ опуштеното вклопување располага со различни форми на телото. 5 големини : С-Должина 69см/27,2 инчи, 1/2 биста 53,5 см/21,1 инчи, должина на Панталони 101см/40ин, 1/2 обем на половината 34,5 см/13,6 инчи, 1/2 обем на колк 53,5 см/21,1 инчи.М-Должина 71см/28ин, 1/2 биста 56см/22ин, должина на Панталони 104см/41н, 1/2 обем на половината 37см/14,6 инчи, 1/2 обем на колкот 56см/22ин.Л-Должина 73см/28,7 инчи, 1/2 биста 58,5 см/23ин, должина на Панталони 107см/42,1 н, 1/2 обем на половината 39,5 см/15,6 инчи, 1/2 обем на колкот 58,5 см/23ин.XL-Должина 75cm/29.5 во, 1/2 биста 61cm/24in, панталони должина 110cm/43.3 n, 1/2 половината обем 42cm/16.5 во, 1/2 обемот на колкот 61cm/24in.2xl-Должина 77cm/30.3 во, 1/2 биста 63.5 cm/25in, панталони должина 113cm/44.5 n, 1/2 половината обем 44.5 cm/17.5 во, 1/2 обемот на колкот 63.5 cm/25in.

Избор на клиент

ЦУКПАС207-20-ПБТ Цинк Обложена База 1 1/4 Монтирани Лежишта Новак
ЦУКПАС207-20-ПБТ Цинк Обложена База 1 1/4 Монтирани Лежишта

Топчести Лежишта Оваа ставка ќе биде испорачана во рок Од Една Недела Се Враќа Предмет на 15% надоместок �

DEN 3151.20
Енеско Пушин со Нашето Име Е Кал Златна Шема Кафе Кригла, 1 Брои Новак
Енеско Пушин со Нашето Име Е Кал Златна Шема Кафе Кригла, 1 Брои

Кафе кригла од туркано од нашето име е колекција На Кал Од Енеско Доаѓа спакувано во кутија за подароци �

DEN 3.33
CRL метална рамка монтирана придушувач на вратата Новак
CRL метална рамка монтирана придушувач на вратата

100 по торба Овој CRL метална рамка монтирана приморска врата е сива гума, и се монтира во дупка со дијамета

DEN 111.84