Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V

Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

1. Материјал за компјутер : Направен од компјутерски материјал, прекинувачот е ретардант на пламен и изолација, отпорност на топлина, доаѓа со долг животен век. 2. Контакт со сребрена легура : Опремено со контакт со сребрена легура, тој е отпорен на абење, оксидација, мала отпорност и има силна електрична спроводливост. 3. Флексибилна конверзија на рачката : Рачката на прекинувачот лесно се конвертира, со голема цврстина и долг животен век. 4. Подлога за блокирање : Овој универзален прекинувач може да се блокира за да се спречи случајно допир од страна на децата, да се спречи кражба, итн. 5. Широк. 1. Материјал за компјутер : Направен од компјутерски материјал, прекинувачот е ретардант на пламен и изолација, отпорност на топлина, доаѓа со долг животен век. 2. Контакт со сребрена легура : Опремено со контакт со сребрена легура, тој е отпорен на абење, оксидација, мала отпорност и има силна електрична спроводливост. 3. Флексибилна конверзија на рачката : Рачката на прекинувачот лесно се конвертира, со голема цврстина и долг животен век. 4. Подлога за блокирање : Овој универзален прекинувач може да се блокира за да се спречи случајно допир од страна на децата, да се спречи кражба, итн. 5. Широк. Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за заградување на CAM 125 A AC240 V 440 V Карактеристики : 1. Материјал за компјутер : Направен од компјутерски материјал, прекинувачот е ретардант на пламен и изолација, отпорност на топлина, доаѓа со долг животен век.2. Контакт со сребрена легура : опремен со контакт со сребрена легура, тој е отпорен на абење, оксидација, мала отпорност и има силна електрична спроводливост.3. Флексибилна конверзија на рачката : Рачката на прекинувачот лесно се претвора, со голема цврстина и долг животен век.4. Подготвен : Овој универзален прекинувач може да се блокира за да се спречи случајно допир од страна на децата, да се спречи кражба, итн .5. Широки апликации : Овој прекинувач може да се користи во фабрики, работилници, опрема за индустриско производство, електрично осветлување, итн. Спецификации : Тип на ставка : Универзален менувач на мерач : компјутер, бакарен напон : AC240 V, AC40 VCurrent : 125 Ainssulation Напон : 660 Vimpulse Издржувајте го напонот : 4 KVTYPE : WADLOCKBAL Тип Пакталист : 1 x Универзален прекинувач за промена 6 x завртка 4 x орев 4 x мијалник Белешка : Обрнете внимание на безбедноста на електричната енергија при употреба. 3. Ние испраќаме до потврдени адреси за нарачки. Вашата адреса за нарачка мора да одговара на вашата адреса за испорака.4. Прикажаните слики не се вистинската ставка и се за ваша референца .5. Времето на транзит на услуги е обезбедено од превозникот и ги исклучува викендите и празниците. Времето на транзит може да варира, особено за време на сезоната на празници.7. Поради статусот на акции и разликите во времето, ние ќе избереме да ја испратиме вашата ставка од нашиот прв достапен магацин. 8. Ние Продавачот не сме во увоз на должност, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумен. 9. Купувач на BR Ве молиме, наведете го CPF или CNPJ, подобро ќе ви биде побрзо да го добиете. Благодарност за враќање и специфики на артиклите : Карактеристики : Switch Mo.

Избор на клиент

Challenge Coin 24-K злато позлатена 1915-s 10 $ Злато индиски полу-орел копирање копирање на копирање Подароци за монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler

[OE број] 815902 T000, 815902 T000 [Fitiment] За Sonata Sedan 20152019, не за соната хибрид За Оптима 20112020 година Добијте детали за е�

DEN 3.33
Лантроникс СФП Фибер Примопредавател Биди 10км 1000БАЗА-БХ 1310нм-ТЕКСАС/1490нм-РХ СМ - За Вмрежување На Податоци, Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за LG Monitor 32 (32 UL500W) Благата облога �

DEN 1295.20
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation

Оваа картичка за игри користење128 GB Ultra Class 10 Micro SD SD TF картичка, брзина на трчање со голема брзина, непрече

DEN 2.00
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad

кујна Алеси кујна Алеси Карактеристични четири делот дизајнирање Функционалност со естетска привлечн�

DEN 320.00
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад Зав�

DEN 304.00
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот..

DEN 487.84