ДЕЛТАХУБ Карпио Г2. 0-Десничарски Вистински Restономски Гејмерски Одмор На Зглобот За Глувче, Одобрен Од Гејмер, Олеснување На Болката, Анти-Замор, Компјутер, Лаптоп, Е

ДЕЛТАХУБ Карпио Г2. 0-Десничарски Вистински Restономски Гејмерски Одмор На Зглобот За Глувче, Одобрен Од Гејмер, Олеснување

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

НАМАЛЕТЕ ГО РИЗИКОТ : Карпио Г2. 0 е ergономски додаток кој ја зголемува вашата продуктивност, истовремено намалувајќи го ризикот од развој на повреди на вирусот. Тоа е совршено решение за долги часови зад компјутерот. ДИЗАЈНИРАН СО ЕКСПЕРТИ : со тим медицински експерти специјализирани за реконструктивна хирургија, ја најдовме идеалната контурна contономска форма За Карпио 2.0 што ги намалува штетните екстензии на зглобот. ГО СЛЕДИ СЕКОЈ ВАШ ПОТЕГ : со новиот прилагодлив силиконски ремен И магнетен механизам Карпио Г2.0 навистина го следи секој ваш потег. НОВО ПОЛНЕЊЕ : Карпио Г2. 0 има нови перфорирани влошки кои се дизајнирани да го зголемат протокот на воздух и да ја намалат потењето на дланките. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : силиконските влошки нудат рамнотежа помеѓу удобноста и стабилноста. Додека тефлонските стапала не го ограничуваат движењето на зглобот и му овозможуваат На Карпиото беспрекорно да се лизга заедно со раката. ОДОБРЕНО ОД ГЕЈМЕРИТЕ : Во последните фази, Карпио Г2. 0 беше даден на професионалци за еспорт за последен тест. По безброј часови игри ни дадоа свој печат на одобрување. Карпио Г2. 0 беше тестиран на игри како Што Се Лигата На Легендите, Дота 2, Валорант и Апекс. Карпио Г2. 0 Гејмерски Одмор На Зглобот За Десна употреба.

Избор на клиент

Слушалки За Деца МИДОЛА Жичен Волумен Ограничен 85/110dB Преку Преклопување На Увото со Слушалки Shareport Innline Кабел AUX Новак
3дроуз Текст Велејќи Јас Сум Актерка Која Е Вашата Суперсила - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроуз Текст Велејќи Јас Сум Актерка Која Е Вашата Суперсила - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 2.33
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување Новак
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување

Совршен заварување Божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна завршница �

DEN 271.20
5KCP39PGP932S-OEM Надградена Замена За Trane Вентилатор Мотор мотор 3/4 кс 115v Новак
5KCP39PGP932S-OEM Надградена Замена За Trane Вентилатор Мотор мотор 3/4 кс 115v

Ова Е Сосема Нов МОТОРЕН Мотор ОЕМ Вентилатор 3 / 4 кс 115в Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов М�

DEN 6831.84
1971 SMU Mustangs v Rice Owls Football Program 10/16 EX/MT 66593 - колеџ програми Новак
1971 SMU Mustangs v Rice Owls Football Program 10/16 EX/MT 66593 - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

DEN 447.84
Superiorbilt 1/8 Tile Spacer торба 200 парчиња Новак
Superiorbilt 1/8 Tile Spacer торба 200 парчиња

Cut Case Carton Лесна и точна инсталација Професионално претпочитано Совршен за повеќето апликации 200 пакувањ

DEN 2.67
Блок за жици, 6-пар, големина од 6 x 6 блок Новак
Блок за жици, 6-пар, големина од 6 x 6 блок

Цена за : Секоја длабочина (внатре) : 1,25 Категорија Тип : Гласовни клипови Вклучени : 3 Со нозе : Без реда : 6 �

DEN 308.64