Нито коки  TK00391-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенест Машина, 23.5 Мм Машина Дијаметар, 2 Длабочина На Сечење

Нито коки  TK00391-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенест Машина, 23.5 Мм Машина Дијаметар, 2 Длабочина На Сечење

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Карбид совети за побрзо сечење. Сечење со еден премин, не е потребна пилот дупка. Прстенестиот дел ја извршува целата работа толку мал отпор на сечење го намалува времето на дупчење. Можно е сечење на коси, издолжени и рабни дупки. Произведува мала згура и неколку чипови за лесно отстранување. Максимална длабочина на сечење : 2 инчи. Нито Коки го разви системот за замена со еден допир за прстенести секачи со прстенести дупки со врв на карбид. Тие се дизајнирани да бидат монтирани и отстранети без употреба на алатка. Ова го намалува времето потребно за замена на секачите.

Избор на клиент

70мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 5 парчиња Новак
70мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 5 парчиња

Номинална големина : 70мм (за дијаметар на дупки 70мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 74,5мм Ограничено от�

DEN 1.33
АМЕТРИК 32B16 ISO 06B-1 SPROCKER 16 заби 53 мм О.Д. , 37 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 016 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8 Новак
АМЕТРИК 32B16 ISO 06B-1 SPROCKER 16 заби 53 мм О.Д. , 37 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 016 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8

101132 B16.20 Број на дел од америк 20 мм роди 32 B16 ISO 06 B1 SPROCKET 16 заби ISO бр 06 B1 челичен центар за челик 5,25мм Спликат

DEN 1169.60
USB C Type C полнач Брзо полнење Супер кабел Android 25W Watt PD Box Мобилен телефон wallиден блок адаптер кабел моќна тула Новак
Sunesa Photo Frame 62x27cm Голема големина Фото рамка Декорација на wallидови за фото рамка Дипломирање Фото Семејство Фото Новак
Резервни делови за замена на лијонг, звучникот Ringer Buzzer за делови за поправка на Huawei Y6 Новак
Резервни делови за замена на лијонг, звучникот Ringer Buzzer за делови за поправка на Huawei Y6

Препорачуваме овој дел да биде инсталиран од професионална продавница за поправка на мобилни телефони.

DEN 0.67
Јапонска антена F-Type Контакт приклучок за 5C Tulip Ring Pack од 10 F510 Новак
Јапонска антена F-Type Контакт приклучок за 5C Tulip Ring Pack од 10 F510

[Користете] терминал од типот F (фитинзи) за поврзување на коаксијални кабли за 5 C [Карактеристики] Прстен

DEN 389.76
ОАТИ 39265 Обезбедување ленти Новак
ОАТИ 39265 Обезбедување ленти

Производите OATEY можат да се најдат во станбени и комерцијални апликации и да постигнат одлично препозна

DEN 3.33
Apple Watch Series 8 Graphite Chaphite Steel Driangesty Steel со Midnight Sport Band, M/L Новак
Apple Watch Series 8 Graphite Chaphite Steel Driangesty Steel со Midnight Sport Band, M/L

И видете колку време поминавте во РЕМ, јадро или длабоко спиење со фази на спиење Внимавајте на вашиот к�

DEN 10287.84
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач Новак
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

DEN 232.80
Јан и Julул водоотпорен бебешки дожд со капаци и џебови, универзално за носачи на бебиња и колички Новак
Јан и Julул водоотпорен бебешки дожд со капаци и џебови, универзално за носачи на бебиња и колички

[Водоотпорен] : Школката за покривање на дождот е целосно водоотпорна Со флуор и ПВЦ бесплатна DWR обложен

DEN 0.67
Започнете модел на заби модел Стома за настава на стоматолошки Новак
Започнете модел на заби модел Стома за настава на стоматолошки

Одличен модел за стоматолог да комуницира со пациентите Исто така, моделот за демонстрација на деца што

DEN 1136.00
QTY 25 M10 * 1,25 x 45mm Копче за приклучок Ален завртка за завртки од 45мм долга 1,25 шема Новак
QTY 25 M10 * 1,25 x 45mm Копче за приклучок Ален завртка за завртки од 45мм долга 1,25 шема

CRU производи M10 * 1,25 x 45mm Копче за приклучок Ален завртка за завртки од 45мм долга 1,25 шема на навој...

DEN 0.67
Стерлинг заптивка и снабдување 2005.625x25 2005 Теадит стил плетенка, птфе предиво, суво, 5/8 cs x 25 lb. spool Новак
Стерлинг заптивка и снабдување 2005.625x25 2005 Теадит стил плетенка, птфе предиво, суво, 5/8 cs x 25 lb. spool

SSS Style 2005 најчесто се користи во вентили и апликации за брзина на пониска вратило SSS Style 2005 е отпорен на по�

DEN 1.00
Јуни за прилагодување на решетката Новак
Јуни за прилагодување на решетката

Нацртајте совршени мрежни линии брзо и лесно со овој мрежен маркер Идеално растојание од 1 / 2 инчи за зго

DEN 2.33