Bettomshin 10 ПАРЧИЊА 1.57 x 1.57 L-Облик Позлата Агол Заграда Боја Цинк Железо Рекет Прав Агол Заеднички Држач Прицврстувач Врска Агол Заградата

Bettomshin 10 ПАРЧИЊА 1.57 x 1.57 L-Облик Позлата Агол Заграда Боја Цинк Железо Рекет Прав Агол Заеднички Држач Прицврстувач

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

●Димензија● Должина : 40мм/1,57"; Ширина : 40мм/1,57"; Дебелина : 1,5 мм/0,06"; Дијаметар На Дупката За Монтирање : 5мм/0,2". ●Висококвалитетен и издржлив материјал ● сите држачи се изработени од висококвалитетно метално железо, со висока јачина, добра пластичност и цврстина, униформен материјал и добра еластичност. ●Широки Апликации_ Мала цврста и силна аголна заграда може да се користи за фиксирање на секаков вид мебел,како што се полица за книги,агол на стол, нога за маса,кревет, шкаф,дури и фиоки итн.Може да ги задоволи вашите различни потреби. ●Лесен за инсталирање со четири дупки за инсталација, треба само да ги инсталирате завртките и да користите шрафцигер за затегнување на завртките.Едноставно, удобно и брзо. ●Содржина на пакетот ® 10 ПАРЧИЊА Х Л-Облик На Агол На Позлата (не вклучува завртки за монтирање). Bettomshin L-Облик Позлата Агол Заграда Спецификација : Име На Производот : L-Облик Позлата Агол Заграда Бренд : Bettomshin Length : 40mm/1.57 "Ширина : 40mm/1.57" Дебелина : 1.5 мм/0.06 "Монтажа Дупка Дијаметар : 5mm/0.2"Боја : Боја Цинкматеријал : Облик На Железо : Површинска обработка Во Облик На Л : Позлата Опис : 1.Нашите аголни загради се изработени од висококвалитетно метално железо, со висока јачина, добра пластичност и цврстина, униформен материјал и добра еластичност. 2.Дизајниран со форма Од 90 степени Л, совршено се вклопува со поголемиот дел од мебелот. 3.Лесно инсталиран од себе, совпаѓање со различен вид на внатрешен или надворешен дизајн. 4.Овој производ има заштитна фолија на површината.Заштитниот филм го штити производот од оштетување и гребнатини.Излупете ја заштитната хартија пред употреба. Забелешка : 1. Производот на сликата може да изгледа поголем од вистинскиот, проверете ја големината пред да нарачате. 2. Ве молиме дозволете 1-2мм разлика поради рачно мерење, благодарам. 3. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата. 4. Лесно за инсталирање со завртки. Не вклучува завртки за монтирање. Содржина на пакетот : 10 ПАРЧИЊА Држач За Агол На Позлата во форма на х Л (не вклучува завртки за монтирање).

Избор на клиент

Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 2.33
C. S. Unitec C. S. UNITEC EX1503D-085UB 1 Погонски Приклучок, Бакар Берилиум, 2-1/8 Новак
C. S. Unitec C. S. UNITEC EX1503D-085UB 1 Погонски Приклучок, Бакар Берилиум, 2-1/8

За Сите Прашања, Грижи или За Потврдување На Достапноста; Контактирајте Со Ричард на 774 259 2971 За Сите Праш

DEN 13306.72
HP Лаптоп-15-ef1078nr 15.6 HD 1366 x 768 WLED 220 nits AMD Athlon Gold 3150U 2.4 GHz 4 GB DDR4-2400 SDRAM 256 GB Pcie® NVMe Новак
HP Лаптоп-15-ef1078nr 15.6 HD 1366 x 768 WLED 220 nits AMD Athlon Gold 3150U 2.4 GHz 4 GB DDR4-2400 SDRAM 256 GB Pcie® NVMe

УПЦ : 194850072598 Тежина : 4.850 фунти Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално пре�

DEN 4799.84
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет Новак
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет

Флексибилен адаптер за погон од 3 / 8"Квадратни Метри, закачен на двата краја за лесен пристап до ограниче

DEN 220.80
Брејди М71-97-488 Полиестер Бмп71 Етикети Со Високи Перформанси, Бело Новак
Брејди М71-97-488 Полиестер Бмп71 Етикети Со Високи Перформанси, Бело

Овие етикети се дизајнирани за употреба со пренослив печатач Димензии на пакетот : 12,7 Л х 8,128 Ч х 8,128 В (са�

DEN 0.67