Вен Дрвени Филтри За Воздух, Надворешен Филтер Од 5 Микрони за 1044 И 1270 CFM Системи За Филтрирање На Воздухот, Два Пакети

Вен Дрвени Филтри За Воздух, Надворешен Филтер Од 5 Микрони за 1044 И 1270 CFM Системи За Филтрирање На Воздухот, Два Пакети

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Правилно борба против респираторни заболувања и други здравствени ризици од валкана работилница. Вклучува комплет од два надворешни филтри за одржување на вашиот воздух чист и дише. Фаќа и отстранува честички со големина од 5 микрони. Дизајниран специјално со Системот За Филтрирање На Воздухот со Индустриска Јачина вен 3 (модели 34151 3415Т и 3417). Универзалниот дизајн се вклопува во поголемиот дел од 1044 CFM системи за филтрирање на воздухот на пазарот. Се сеќавате кога вашата работилница беше полна со чист воздух? Честичките од прашина што се пренесуваат преку воздухот можат да ја извалкаат продавницата за дрво и да му наштетат на здравиот респираторен систем. Време е да ги одржувате белите дробови среќни Со Надворешните Филтри За Воздух со Индустриска Јачина од 5 Микрони. Овие филтри се специјално дизајнирани да одговараат На Три-Брзинскиот Систем За Филтрирање На Воздухот Со Индустриска Цврстина Со Три Брзини, 556/702/1044 CFM (модели 34151 3415 T и 3417). Сепак, нивната универзална градба може да се вклопи и во поголемиот дел од 1044 CFM системи за филтрирање на воздухот на пазарот. Со едноставна инсталација без алатки, ќе можете брзо да ги замените постојните филтри. Се продава во пакувања од два филтри.

Избор на клиент

Јукон Опрема YG GM8, 5-273) Високи Перформанси Прстен И Крило Опрема Во Собата ЗА ГМ 8.5/8.6 Диференцијални Новак
Јукон Опрема YG GM8, 5-273) Високи Перформанси Прстен И Крило Опрема Во Собата ЗА ГМ 8.5/8.6 Диференцијални

Јукон прстен И Крило сетови ви даде доверба на знаејќи дека сте водење брзини наменета за најтешките ус�

DEN 259.20
2 парчиња Даниел Глоуб Мраз Масажер За Лице-Сјај Новак
2 парчиња Даниел Глоуб Мраз Масажер За Лице-Сјај

Подпухналост Под ОчитеВи Дава кул третмани на оптимални температури; Затегнете Ги Порите на Кожата Пре

DEN 2.67
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО MSI B350 ИГРИ НА СРЕЌА ПРО Јаглерод Новак
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО MSI B350 ИГРИ НА СРЕЌА ПРО Јаглерод

Dataram 480 GB SATA III 6.0 Gb / s 2.5 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замен

DEN 2.00
Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња Новак
Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња

Мос трева топка топка, украсен украс пена, топка трева топка за градинарска свадба венчаница wallид што ви

DEN 444.80
Дагет И Рамсдел Крем За Осветлување на Лицето 3 унца Новак
Дагет И Рамсдел Крем За Осветлување на Лицето 3 унца

Формулиран за да помогне видливо да се намали појавата на дамки и промена на бојата на кожата на лицето..

DEN 0.67