Фанки Џунке Девојка Крст Крст Шапка Неуредна Пунџа Висока Опашка Деца Бејзбол Капа

Фанки Џунке Девојка Крст Крст Шапка Неуредна Пунџа Висока Опашка Деца Бејзбол Капа

DEN 719.84

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. Увезени. ТИП НА ЗАТВОРАЊЕ : Прилагодливо затворање на куката и јамката. Миење Раце Само. ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : вашата стилска девојка ќе го заниша ова пони капаче со трендовски нови вкрстени еластични ленти тие можат да ја носат косата надолу, во неуредна пунџа или опашка. Изгледајте спортски и лежерно со допир на сјај. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : една големина најмногу одговара. Внатрешниот обем мери приближно 20,5 инчи, но прилагодливиот прицврстувач за кука и јамка се прилагодува помеѓу 18-22 инчи. Должината на работ е 2,5 инчи. Се препорачува за деца на возраст од 4-10 години. КОГА ДА НОСИТЕ : оваа бејзбол капа за опашка за деца е одлична за носење кога кампувате, на игралиште, во парк, шетате по кучиња, софтбол, одбојка, трчање, ЈП, на одмор и многу повеќе. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : капачињата за решетки/камионџии се 60% памук 40% полиестер. Лесен супер мек финиш. Исклучителен квалитет.

Избор на клиент

Кутија за складирање на долна облека Лунмор, организатор на играчки, организатор на плакари со капакот Новак
Кутија за складирање на долна облека Лунмор, организатор на играчки, организатор на плакари со капакот

Кутија за складирање на Лунмор : Сортирајте ги вашите под носење со овој организатор на плакарот брзо и �

DEN 239.84
2 пакувања за работни капачиња со копче, симпатична снежна буфонска чистачка капи, жени долга коса Новак
2 пакувања за работни капачиња со копче, симпатична снежна буфонска чистачка капи, жени долга коса

100% полиестер Увезени Прилагодливо затворање Машински миење Премиум материјал : високоодделение полиес

DEN 239.84
Uxcell пластична експанзија цевка за асортиман за завртки за сува 3 бои 160 парчиња Новак
Uxcell пластична експанзија цевка за асортиман за завртки за сува 3 бои 160 парчиња

Тип 3 типови цевки и 5 големини јаглероден челични завртки; Содржина на пакетот : 160 парчиња (+ / 2%) x пласти

DEN 1.33