Униси Зелена Детелина Позадина Голема Корпа За Складирање За Бања, Спална Соба, Дом, Играчки И Организација За Облека

Униси Зелена Детелина Позадина Голема Корпа За Складирање За Бања, Спална Соба, Дом, Играчки И Организација За Облека

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина. Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40,5 см (Hx Wx L). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за соба за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за перална,за кујна,за балкон, за канцеларија,за училиште, за автомобили, за надвор. Материјал : 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен јп слој надворешен. Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето. Совршен за складирање облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање на производ за бебиња и складирање на производ за домашни миленици. Карактеристики : Нашата пречка за перење не користете штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и Издржлив за долготрајна употреба. Печатење : Уникатните отпечатоци на нашата кофа со пречки за перење што може да се преклопат можат да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 См Материјал : 300д оксфорд крпа пвц водоотпорен Карактеристики : 1. Супер Голем Капацитет : Корисен И удобен За семејна облека или детски играчки, ви ја обезбедува најдобрата организациска помош. 2. Извонредни Водоотпорни Перформанси : Нашата пречка за перење, водоотпорна надворешна облога од ЈП, што може да ви помогне да држите влажна облека. 3. Цврсто Рачки и Задебелено Дно : Цврсти рачки од јаже од коноп за лесен транспорт и удобност. 4. Склопувачки Дизајн : Нашата корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Мултифункционална : нашата корпа за складирање совршена за организирање на кујна, дневна соба, бања, плакари, игротека и автомобил.Како Што Се Складирање Облека, Складирање Играчки, Складирање На Производи За Бебиња и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Лесно За Чистење : нашата пречка за перење може да се исчисти со влажна крпа.(не може да се мијат со машина за перење.).

Избор на клиент

Cabilock Body Scrub Chrub Charb Body Charb Down Mittens 4pcs ексфолирачки бања мит унисекс тело масажа на тело чистење нараквици Новак
Cabilock Body Scrub Chrub Charb Body Charb Down Mittens 4pcs ексфолирачки бања мит унисекс тело масажа на тело чистење нараквици

Туш за ексфолирачки пешкир Одличен подарок за вашите пријатели, семејство, деца, итн Ексфолирачки мит з�

DEN 0.67
Покријте ги ракавите за тетоважи на Aresvns за мажи и жени, ракави за рака на ракави за заштита од сонце Новак
Покријте ги ракавите за тетоважи на Aresvns за мажи и жени, ракави за рака на ракави за заштита од сонце

Најлон Увезени Повлечете го затворањето ✔ [Cool Design] : Единствениот специјален дизајн на тетоважа ве прав�

DEN 2.67
RLECS за греење на елементот за греење на елементот 220V 3000W жица за печка за печка за печки 7.2мм x 800мм жица за греење Новак
Hobbypark Brass Front Snect Knuckles Порталот тежини за аксијални надградби и SCX10 III Новак
Hobbypark Brass Front Snect Knuckles Порталот тежини за аксијални надградби и SCX10 III

✔ Предниот внатрешен портал ги опфаќа управувачките копачки компатибилни со аксијална CAPRA 1.9 Неогранич

DEN 527.52