2 Еез Кутија За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Метална Кутија За Мачки Од Рѓа Кутија За Отпадоци Од Нерѓосувачки Мачки Контрола На Мирисот Мала Кутија За Отпадоци и

2 Еез Кутија За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Метална Кутија За Мачки Од Рѓа Кутија За Отпадоци Од Нерѓосувачки Мачки Контрола

DEN 1087.84

Новак

Достапно за нарачка

Пакет Од две Парчиња : има 2 кутии за отпадоци од нерѓосувачки челик и 15 гумени стапала што не се лизгаат во едно пакување, доволно количество за употреба на повеќе мачки; Вашите мачки нема да се борат за кутија за отпадоци додека лесно се заменуваат и чистат; лесно можете да се грижите за повеќе мачиња во куќата и да ги оставите сите слободно да се движат во кутијата за отпадоци. Галванизација од нерѓосувачки Челик : оваа кутија за нерѓосувачки отпадоци има нелеплива мазна површина која има процес на електролиза; Затоа, тие никогаш нема да ' рѓосуваат додека можат да го контролираат мирисот и нема да апсорбираат дамка или ѓубре; нашата кутија за отпадоци од нерѓосувачки мачки е подебела и поцврста од другите; не треба повеќе да се грижите за необичен мирис или гребнатини. Безбеден И Внимателен Дизајн : металните кутии за мачки имаат дизајн на обвивка без зашилени рабови; можете лесно да ги соберете без да ги повредите вашите сакани мачки, кои се безбедни за себе и за вашите мачки или миленичиња; за да обезбедиме подобро корисничко искуство, ќе ви обезбедиме 15 гумени стапала што не се лизгаат за подобра фиксна положба додека го заштитувате подот од гребнатини. Без мирис и Лесен За Чистење : големите тави за отпадоци се изработени од нерѓосувачки челик 201 без лош мирис; нема да Ви пречи мирисот на пластични кутии за отпадоци од мачки, бидејќи тие никогаш нема да апсорбираат мирис; само исплакнете со вода и исушете со партал, тавата за нерѓосувачки отпадоци ќе изгледа како нова. Соодветна Големина : тавите за отпадоци од нерѓосувачки челик се околу 24 х 16 х 4 инчи/ 60 х 40 х 10 см, погодни за маче, возрасни мачки, постари мачки, мачки со артритис дури и куче и други миленичиња; дебелината на гумените стапала што не се лизгаат е околу 3 мм/ 0,12 инчи, што лесно може да се залепи на задниот дел од кутијата за отпадоци за мачки. Карактеристика : Безбедни и сигурни : стаклата на кутијата за отпадоци се изработени од нерѓосувачки челик и немаат зашилени рабови, кои се безбедни и цврсти. Нема да се грижите дали ќе ги оштетат вашите мачки. Ве молиме лош мирис : металната кутија за отпадоци за мачки нема да содржи бактерии или мувла додека нема да апсорбира мирис. Отсега, вашите мачки и миленичиња ќе се држат подалеку од миризливи кутии за отпадоци од миленичиња. Во исто време, во вашата соба нема повеќе смрдеа од отпадоци. Основни информации : Количина : 2 Материјал : Боја Од Нерѓосувачки челик : како што е прикажано На Големината на сликата : 24 х 16 х 4 инчи/ 60 х 40 х 10 см. Дебелината на гумените стапала што не се лизгаат : 3 Мм/ 0,12 инчи пакетот вклучува : 2 х нерѓосувачка кутија за отпадоци од домашни миленици 15 х Нелизгачки гумени стапала.

Избор на клиент

XHQ табла за покривање на мат тепих со автомобили, додатоци за внатрешни работи за Toyota Camry 2018 2018 2020 2021 2021 2022 Новак
XHQ табла за покривање на мат тепих со автомобили, додатоци за внатрешни работи за Toyota Camry 2018 2018 2020 2021 2021 2022

【Модел】 Поставете за Toyota Camry 2018 2018 2020 2021 2022 без модели на функција HUD Ве молиме, потврдете дали изгледот �

DEN 430.08
Стандардно снабдување со водовод 549832 АПЕКС Алатка Група-Асија-мастер механичар комбинирана комбинација, 7мм Новак
Дона плетенка за туширање и климатизација Капа за жени 1 пар Новак
Дона плетенка за туширање и климатизација Капа за жени 1 пар

Прицврстено капаче за туширање на плетенка за вратоврска прицврстена вратоврска на плетенка за туш и к

DEN 143.84
Племето Раанпахмуанг Хмонг Хил Спирала Апликација за очите за помош за спиење Фер трговија Новак
Племето Раанпахмуанг Хмонг Хил Спирала Апликација за очите за помош за спиење Фер трговија

100процентнопакет Рачно изработено во услови на фер трговија Hmong Applike Beige Eyepillow Поддржано со 100% тајландска

DEN 2.33
OX OX-AMUM-12 Крајно метално сечење 12-инчен дијамантски сечило Новак
OX OX-AMUM-12 Крајно метално сечење 12-инчен дијамантски сечило

Продолжен живот Брзо сечење Е во согласност со стандардите за безбедност на OX Max RPM 6400 Продолжен живот...

DEN 2.67
Комплет за поправка на конец, преносен комплет за поправка на конец за прецизност од 131 парчиња за одржување Новак
ФСАКЈКЕЕ ПУФЕР јакна мажи, Долу палто Клиренс со долги ракави Зимски палта со капи, дебели јакни за дозвола Новак
Фрост 702 диспензер за сапун од пена, 9,8 висина, 4,5 ширина, должина од 4,5 , 35 фл. Оз капацитет, бело/црно Новак
Фрост 702 диспензер за сапун од пена, 9,8 висина, 4,5 ширина, должина од 4,5 , 35 фл. Оз капацитет, бело/црно

Диспанси 20 ml сапун од пена Капацитет од 1 литар (35 САД Оз.) Отстранлив внатрешен резервоар за сапун за лес�

DEN 1033.92
Voltcraft 1720731 VC-8603655 TPT-207 Сензор за пенетрација-70 до 250 ° C тип PT1000 Новак
Voltcraft 1720731 VC-8603655 TPT-207 Сензор за пенетрација-70 до 250 ° C тип PT1000

Тип на сензор PT1000 Лесна, корисна рачка со оптимизирана ергономија и флексибилен кабел...

DEN 3.00
Игра на тронови зима доаѓа Старк ТВ кул wallиден декор, уметнички постер за печатење 24х36 Новак
Игра на тронови зима доаѓа Старк ТВ кул wallиден декор, уметнички постер за печатење 24х36

Популарна серија HBO Сигурно ќе ве молам кој било обожавател на шоуто Погодно за кадрирање Популарна сер�

DEN 1.00