РАНЕЦ ЗА Патување ЈАНИМЕНГНУ 40Л Водоотпорен И Лесен Пешачење На Отворено, Машки И Женски Ранец За Кампување

РАНЕЦ ЗА Патување ЈАНИМЕНГНУ 40Л Водоотпорен И Лесен Пешачење На Отворено, Машки И Женски Ранец За Кампување

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Издржлив најлон. Произведено во САД или Увезено. Полиестер поставата. Затворање на патент. Миење Раце Само. *Ранец со повеќе оддели со голем капацитет : надворешен ранец со 40 литри простор за складирање (20,5 инчи х 13,5 инчи х 7,5 инчи). Ранецот има дизајн со повеќе оддели, вклучувајќи главен оддел за патент, преден џеб со патент, два предни џебови со патент и два странични џебови со патент. Една од преградите од 15,5 инчи е доволно погодна за сместување на главниот лаптоп. Големиот капацитет ви помага лесно да ги организирате сите ваши важни предмети. *Водоотпорен и издржлив : вклучувајќи водоотпорни материјали. Ранецот За Кампување е изработен од супер дебели, отпорни на кинење, водоотпорни и отпорни на абење полиестерски влакна. Сите стресни точки се зајакнати со засилување на зглобовите за да се продолжи нивниот работен век. *Функционалност и безбедност : ременот за багаж овозможува ранецот да се инсталира на багажот / багажникот и да се лизне низ вертикалната цевка на рачката на багажот за лесно носење. На грбот има скриен џеб против кражба за да ги заштитите вашите скапоцености од крадци. Погоден за меѓународно патување со авион и еднодневно патување како подарок за патување. *Перница за дишење и удобна мрежа : удобен дизајн на грбот на перницата, густа и мека перница за дишење со повеќе панели за да обезбеди максимална поддршка за грбот. Прилагодливите ремени за рамо што дишат го ублажуваат притисокот на рамото. Тоа е совршен ранец за пешачење за спортови на отворено. Ergономски дизајн, дури и ако ранецот е целосно исполнет, може да донесе удобност на телото. Чувајте кул дури и во лето. *Лесен, компактен и удобен : може лесно да се преклопи во сопствениот џеб за складирање и да се расплетува кога е потребно; Силните ремени за рамо и богатите сунѓерски влошки помагаат да се намали притисокот врз рамената. Погоден за секојдневна употреба или дневно патување, одмор, патување, пешачење, кампување и шопинг.

Избор на клиент

3/8 -16 x 4 1/2 Превозници Одделение 5 груби цинк Cr+3, целосна нишка, големина: 3/8 -16, должина: 4-1/2, глава: круг, погон: Новак Попуст
Корал гребен нуркање на делфин, палци за нуркање правоаголник пилула кутија за подароци за ситници Новак
Корал гребен нуркање на делфин, палци за нуркање правоаголник пилула кутија за подароци за ситници

Забавно и функционално : Овој страшен случај има двојно оддел што може да задржи нешто од лекови до моне�

DEN 1.67
Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа Новак
Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со то

DEN 0.67
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4 Новак
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.67
3М крпа појас 68492-случај 977F, 8 во x 180 во 24 YF-тежина, 10 по куќиште, керамика, облога, сечење, агол на сечење, флејта, Новак
Долга лента за напојување со долга продолжение на кабелот со USB, станица за полнење со розова боја со 3 излезни и 2 USB, рамен Новак Попуст
Менструална торба за торбички патент санитарна торба со салфетка Тампони собира торби за жени девојки Новак