Пума Машки Голф 2019 Кади Стрип Поло

Пума Машки Голф 2019 Кади Стрип Поло

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ-ја оддалечува потта од вашата кожа за да ви помогне да бидете суви и удобни. Влага Фитил Завршница. Перформанси Одговара-малку пошироко вклопување во рамената, градите и ракавите за да се обезбеди максимална удобност и слобода на движење за време на играта. Ув Заштита-UPF 40+ обезбедува врвен рејтинг за заштита од сонце. Дозволува 1/40 од СОНЧЕВОТО УВ зрачење да помине низ него. Полото Со Ленти Кади обезбедува класичен, софистициран стил, со боја на предиво, шема со мини ленти. Поло користи четкана полиестерска и спандекс ткаенина која е супер мека и удобна и подготвена за изведба.

Избор на клиент

Додаток за држач за држач за држач за држач за камера за велосипеди за метални метални велосипеди Новак
Додаток за држач за држач за држач за држач за камера за велосипеди за метални метални велосипеди

Убав додаток за вашиот велосипед, ви носи прекрасна турнеја со велосипедизам Лесен за инсталирање и отс

DEN 2.00
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто Новак
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто

Обоена кутија за цртање 50 x 70 см Картон 300 g / m² Со етикетата Ablösbarem ean Сонцето жолто Пакет од 10 Обоена кутиј

DEN 544.00
Мали Изрази-Монограмирани Дете &засилувач; Деца Бејзбол Капа | Прилагодливи Морнарица Шапка Новак
Мали Изрази-Монограмирани Дете &засилувач; Деца Бејзбол Капа | Прилагодливи Морнарица Шапка

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само € ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИВашето малечко може да ужива во удоб�

DEN 431.84
Агла Кондор Светлината Futsal Отворено Чевли, Морнарица/Сина/Жолта, 23.5 cm/37 Новак
Агла Кондор Светлината Futsal Отворено Чевли, Морнарица/Сина/Жолта, 23.5 cm/37

Гаранцијата на производителот не може да се примени Мека Тешка должност Природна гума дното Дише Засил�

DEN 866.56
Hdyd Бела Игри Случај, Средна Кула Компјутер Игри Случај E-ATX/ATX/M-ATX/ITX-Пред I/O USB 3.0 Порта-Калено Стакло Страничен Новак