Подароци За Љубов Сребрена Двојка Срце Приврзок Ѓердан Со Сини Кристални Елементи Накит Подарок За Сопруга Девојка

Подароци За Љубов Сребрена Двојка Срце Приврзок Ѓердан Со Сини Кристални Елементи Накит Подарок За Сопруга Девојка

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Ти Си Мојот Сончев Ѓердан Од Сончоглед. Сончогледот претставува девојка или жена која е убава, топлина и позитивност, таа ви носи надеж, љубов. како сонцето во вашиот живот, ве прави среќни. Големина на приврзок : прибл. 0,64 " х 0,91 "(16,4 мм х 23,2 мм). Должина на синџирот : 18" со 2" продолжувач. Исклучителна Изработка и Големо Внимание на Деталите. Постои изрека во античко време : "Носењето сребро, здравјето и богатството одат со вас засекогаш. Лухе Сончоглед 925 Сребрени Кубни Цирконски Ѓердани Без Олово, Без Никел, Подароци за Денот Без Кадмиум, подароци За Денот На Мајките, подароци за Дипломирање. Е-МАИЛ : специјализира во производство на накит од сребрени кристали со уникатен дизајн, од кои секоја е внимателно дизајнирана и континуирано подобрена од нашите дизајнери. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи или квалитет, слободно контактирајте не прво. Вие Сте Мојот Ѓердан Од Сончогледсонцветот претставува девојка или жена која е убава, топлина и позитивност, таа ви носи надеж, љубов. како сонцето во вашиот живот, ве прави среќни. Сончогледот Е Мал, но Ја Носи Љубовта на Сонцето. Сончогледот е Вера,Брилијантност, Лојалност, Восхит и Храброст да Ја Следат Среќата. Нашиот ѓердан од сребрен сончоглед би бил совршен и посебен подарок од сончоглед за вашата љубовница, мајка, сопруга, девојка, баба, ќерка, внука, внука, братучеди, тетка, мајка, сестра, најдобра пријателка, тинејџерки, нана, свекрва и покажете колку ги сакате.

♥ Sunflower pendant size: 0.64*0.91 inches (16.4*23.2mm). The length of the rolo chain

Избор на клиент

Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044 Новак
Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 128.00
ЛОТУС &засилувач; ПРОЗОРЕЦ БЕЗЖИЧНИ 1 Винил Мини Слепи 21 Широк х 72 Долго, Бело Новак
ЛОТУС &засилувач; ПРОЗОРЕЦ БЕЗЖИЧНИ 1 Винил Мини Слепи 21 Широк х 72 Долго, Бело

Поништи ВЕ МОЛИМЕ запомнете : оваа слепа е широка 20,5" за да овозможи монтирање на слепите во широк прозор

DEN 0.67
Лажна Машка Сомотска Кошула Крпеница Со Долги Ракави Џеб За Градите Со Копче Надолу Новак
Лажна Машка Сомотска Кошула Крпеница Со Долги Ракави Џеб За Градите Со Копче Надолу

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ткаенина : Полиестер / Машинско Пер�

DEN 2.67
Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром Новак
Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром

Запрете на вратата од сатен хром 5 "Солиден држач за месинг на месинг Архитектонски завршувања на распол

DEN 287.84
Д-ФАНТИКС МАТИЧНИ Возила Градење Комплет Адвент Календар + 3д Почувствував Ханинг Адвент Календар Новак
Д-ФАНТИКС МАТИЧНИ Возила Градење Комплет Адвент Календар + 3д Почувствував Ханинг Адвент Календар

Божиќен Календар За Доаѓање Одбројувањето До Божиќ е возбудливо време за децата И еден начин да се згол

DEN 2.00
Индексирачки Држач За Алатки, Меккн, Легиран Челик Новак
Индексирачки Држач За Алатки, Меккн, Легиран Челик

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, MCKN, Вметни Стил CNM Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, MCKN, Вме

DEN 1987.68