Ројалпрес 15 х 15 БОЈА ПРЕДВОДЕНА Од Индустриски Квалитет Дигитална Сублимација Топлина Трансфер Машина Маица Топлина Прес Машина, 15 х 15, Сина

Ројалпрес 15 х 15 БОЈА ПРЕДВОДЕНА Од Индустриски Квалитет Дигитална Сублимација Топлина Трансфер Машина Маица Топлина Прес Машина,

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Сосема Нова алуминиумска грејна плоча За Леење Со Индустриски Квалитет со тефлонски слој, повеќе не треба обложен лист;Површина За Печатење : 15 " х 15 "(38 х 38см);. Температурен опсег : 0-480 F фаренхајт степен (0-250 Centigrade), Временски Опсег : 0-999 секунди, Бројач Опсег : 0-999pcs; Напон : 110v, Моќност : 1400 W; СО американски стандарден заземјен приклучок;. БОЈА ПРЕДВОДЕНА Интелигентна Меморија Дигитална температура, време и контра тројна функција контролер, Обезбедува дополнителна функција за пресметување на производството;. Специјалната Задебелена Алуминиумска Грејна Плоча ја прави рамномерната и стабилна температура над грејната плоча; Професионално печатење за пренос на топлина на маица, чанти, загатки, влошки за глувци итн.;. Топла забелешка : Маиците не се вклучени во пакетот.Фала. Напон : 110v (стандард САД). Моќност : 1400w. Температурен Опсег : 0-480 F. Временски Опсег : 0-999 Секунда. Бројач Опсег : 0-999 парчиња. Површина за печатење : 15 "х 15". Големина На пакување : 22,6" х 17 "х 12". Тежина : 45 килограми. Подигнете ја рачката нагоре. И потоа свртете го копчето за прилагодување на притисокот за да го добиете саканиот притисок. Подигнете ја рачката нагоре, вклучете ја машината за топлинска преса. Поставете ја потребната температура и време. Почекајте дигиталниот контролер да ја достигне целната температура. Ставете Ги Маиците на долната работна плоча. Ставете ја хартијата за пренос свртена надолу кон Маиците. Притиснете ја рачката надолу и почнете да пренесувате. Подигнете ја рачката кога алармот зуи. Добијте прилагодени прекрасни САМОСТОЈНИ МАИЦИ. БОЈА ПРЕДВОДЕНА Дигитална температура, време и контра тројна функција контролер со интелигентна меморија. Специјалната Задебелена Алуминиумска Грејна Плоча ја прави рамномерната и стабилна температура над грејната плоча со совршен ефект на печатење. Грејна Плоча Обложена со тефлон : Погодна за чистење, нејзината мазна површина безопасна за крпата, повеќе не треба обложен лист. Обезбедете атрактивен изглед. Индикатор За Сигнал : звучни сигнали кога преносот е завршен. Силиконската подлога може да издржи максимум 350 степени без никакво изобличување. Финишот за печење ја прави машината одлична отпорност на триење и гребење. Рачката за отворање и затворање е лесна за ракување и притисокот може лесно да се прилагоди со копчето за притисок. Лесно поставување параметри (Температура и време). Интегриран електричен систем за контрола едноставно за прилагодување и одржување. Неговата индустриска сила и издржливост овозможува долгорочна употреба. Сосема Нов Royal Press 15" x 15 "ВО БОЈА ПРЕДВОДЕНА Од Индустриски Квалитет Дигитална Сублимација Машина За Пренос На Топлина Маица Машина За Топлинска Преса, 15 "x 15", Сина-Фабрика Директно До Клиентот. Royal Press се одликува со интелигентна мемориска дигитална табла за контрола на темпото и времето со функција за меморија. Обезбедува автоматско одбројување и аларм. Професионалец во логоа за печатење на пренос на топлина, букви, бројки и слики на памук, влакна, метал, керамика, стакло и така натаму (Како Маици, облека, чанти, душеци за глувци, сложувалки,керамички плочки, плочи и други предмети со рамна површина.), погоден за производство на сам подарок, реклама итн.

Избор на клиент

ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки Новак
ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки

ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки (6 / ПК) Нашиот компати�

DEN 250.72
2005 година Сребрен доказ за Сребрен доказ на Орегон, PR-69 PCGS Новак
2005 година Сребрен доказ за Сребрен доказ на Орегон, PR-69 PCGS

Сребрен доказ за сребро во 2005 година Сертифициран од PCGS PR 69 DCAM, сериските броеви ќе се разликуваат 90% сре�

DEN 2.67
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Panasonic Lumix DMC -FZ10 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Panasonic Lumix DMC -FZ10 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 979.20
BH088C350N/7/8-9 x 3 1/2 Mil-Spec Шестоаголна Капа Завртки/Легиран Челик Одделение-BD/Цинк Жолта/DFAR Согласност/Supersedes Новак
BH088C350N/7/8-9 x 3 1/2 Mil-Spec Шестоаголна Капа Завртки/Легиран Челик Одделение-BD/Цинк Жолта/DFAR Согласност/Supersedes

ASME B18 2 1 BH (Supersedes MS90727 G) Легиран Челик ОдделениеБд Хексадецимален Капа Завртки ПО АСТМ А354 БД Сите произво�

DEN 1.00
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО MSI B350 ИГРИ НА СРЕЌА ПРО Јаглерод Новак
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО MSI B350 ИГРИ НА СРЕЌА ПРО Јаглерод

Dataram 480 GB SATA III 6.0 Gb / s 2.5 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замен

DEN 2.00
Jydqm тешки тркачи од 20 килограми тркала за вртење на мебел, мека столче мека гума универзален рицинус Новак
Jydqm тешки тркачи од 20 килограми тркала за вртење на мебел, мека столче мека гума универзален рицинус

Погодно за сите видови на ормани за мебел, маси за јадење, креветчиња за креветчиња, цвеќиња, итн Обезбед

DEN 2302.88
Смарт Мастило Компатибилен Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 972X 972 X да се користи со PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn Новак
Смарт Мастило Компатибилен Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 972X 972 X да се користи со PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn

Компатибилен СО HP Page Wide Pro 452dw, 452dn, Page Wide Pro Мултифункционален 477dw, 477dn, 577dw, 577z, Page Wide 552dw, P55250dw printers Содржина �

DEN 2719.84
ПЛЕВЕЛКЕЈАТ Геј Гордост Знаме Девојки ' Костими За Капење Костим За Капење Со Едно Рамо Новак
ПЛЕВЕЛКЕЈАТ Геј Гордост Знаме Девојки ' Костими За Капење Костим За Капење Со Едно Рамо

86% Полиестер, 14% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Изработен од висококвалитетна полиестерска тка

DEN 539.04
Хортенсе Б. Хјуит Свадба Додатоци 24-Брои Благодарност Ви Благодариме Забелешка Картичка Во Собата Новак
Хортенсе Б. Хјуит Свадба Додатоци 24-Брои Благодарност Ви Благодариме Забелешка Картичка Во Собата

Комплет Од 24 Картички И Пликови За Благодарност, 6 секој од 4 различни дизајни Златна фолија печат на зад�

DEN 3.33