Кулер Мајстор Мастербокс NR600 ATX Средна Кула Со Вентилација Од Предна Мрежа, Минимален Дизајн, Страничен Панел Од Калено Стакло и Приклучок За Единечни Слушалки

Кулер Мајстор Мастербокс NR600 ATX Средна Кула Со Вентилација Од Предна Мрежа, Минимален Дизајн, Страничен Панел Од Калено Стакло

DEN 627.20

Новак

Достапно за нарачка

Минималистички дизајн на мрежа - елегантни елементи за дизајн се применуваат на мрежа за оптимални термички перформанси. Оптимални термички перформанси - целосниот мрежен преден панел и вентилираниот горен панел обезбедуваат висок потенцијал за термички перформанси. Дизајн На Страничен Панел Со Калено стакло - Страничниот панел со калено стакло, прицврстен со завртки на задниот панел, ја одржува површината рамна и непречена. Обезбеден е простор за дарежлив клиренс до 410 милиметри за поддршка на најновите графички картички. Со/без непарна поддршка-во зависност од желбата, достапна е непарна верзија на шасијата. Ако не се претпочита чудно, поддржан е почист изглед и повеќе опции за ладење на горните и предните панели. Приклучок за слушалки-единствениот приклучок за слушалки со 4 столбови има и можности За Аудио и микрофон истовремено, така што не се потребни посебни приклучоци. Управување со кабли - висококвалитетни гумени шипки со подолга должина и дарежлив клиренс зад матичната плоча нуди доволно простор за управување со кабли. Главната Кутија NR600 применува оптимално ладење и проширување на минималистички, суптилен дизајн. Со термичка способност во првите редови на карактеристиките, предниот панел и горниот панел се дизајнирани да означуваат перформанси на протокот на воздух во неговата најчиста форма. Master Box NR600 применува оптимално ладење и проширување на минималистички дизајн. Со термичка способност во првите редови на карактеристиките, предниот панел и горниот панел се дизајнирани да означуваат перформанси на протокот на воздух во неговата најчиста форма. Функционалноста е помешана со компактен дизајн со максимизирање на користењето на внатрешниот простор и имплементирање на суптилни елементи за дизајн. Master Box NR600 има страничен панел со калено стакло, прицврстен со завртки на задниот панел, за да ја одржува површината беспрекорно рамна.

Избор на клиент

Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл Новак
Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл

Парите со најдобар квалитет можат да купат Задоволство и гаранција за чистота ние, производителот, Дев�

DEN 3.00
Кратко хибридизатор на мажите од прана Новак
Кратко хибридизатор на мажите од прана

96% полиестер, 4% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Сина ткаенина лесна изведба за

DEN 0.67
USB WiFi Bluetooth Адаптер, 600mbps Двојна Лента 2.4/5GHz Безжична Мрежна Картичка, USB WiFi Dongle за КОМПЈУТЕР/Лаптоп/Десктоп, Новак
Кошула За Кучиња Шеридан - Тиркизна-С Новак
Кошула За Кучиња Шеридан - Тиркизна-С

Маици со тркалезен врат Аргил модел и солидна шема Вклучен е приврзок ЗА ПАМЕТНА ОЗНАКА PUPPIA(САМО QR Код)...

DEN 618.08
Acdelco Голд 18fr1504c Собрание На Дебеломер На Сопирачките На Задниот Патнички Диск, Повторно Произведен Новак
Acdelco Голд 18fr1504c Собрание На Дебеломер На Сопирачките На Задниот Патнички Диск, Повторно Произведен

Тестиран притисок за да се обезбеди безбедно и сигурно сопирање Предподмачкување на критичните област�

DEN 2586.72
3drose Флорен природа - Виолетова бобинки - крпи Новак
3drose Флорен природа - Виолетова бобинки - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 2.33
Мал Брз Преглед На Носење Случај Во Проѕирен Новак
Мал Брз Преглед На Носење Случај Во Проѕирен

071617012854 6972аб Карактеристики : Обликувани во проѕирни материјали без киселина со "прозорци" за лесно глед

DEN 1.00
Jerseyерси МЛБ за кучиња и мачки - Бејзбол Лос Анџелес Доџерс Пет Jerseyерси, Х -Ларж. Новак
Jerseyерси МЛБ за кучиња и мачки - Бејзбол Лос Анџелес Доџерс Пет Jerseyерси, Х -Ларж.

Материјал со висок квалитет : лесен со чувство на дишење за засилена удобност и мобилност...

DEN 0.67