АКАСО ДЛ12 2.5 К Огледало Цртичка Камера Гласовна Контрола 12 Екран На Допир Предна И Задна Двојна Цртичка Камера За Автомобили Ноќна Визија Резервна Камера Со Sony Starvis

АКАСО ДЛ12 2.5 К Огледало Цртичка Камера Гласовна Контрола 12 Екран На Допир Предна И Задна Двојна Цртичка Камера За Автомобили

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

2,5 K +1080 P КАМЕРА СО РЕТРОВИЗОР СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА : Dl12 Огледална Камера опремена со сензор За слика S-ony и процесор Hisilicon, кои произведуваат слики со повисок квалитет со подобра боја и резолуција. Снимајте многу појасна Предна слика/видео до 2,5 K (2560 X 1440) резолуција и повеќе извонредни детали Задна слика/видео до 1080 P. Помогнете Му На возачот на автомобил/миниван/камион да снима неверојатни детали слики и видеа за време на возење и паркирање. 12 " ГОЛЕМ ЕКРАН НА ДОПИР И УЛТРА ШИРОК АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : Надградена лцд камера на ретровизорот на екранот на допир, можете да зачувате видео или да менувате камери со еден допир и тава нагоре и надолу. Голем екран од 12 Инчи со функција за поделба на паметен екран, можете истовремено да набудувате дисплеј со двојна леќа и да гледате снимени видеа на уредот. Покрај тоа, објективот со прилагодлив преден агол од 170°и објективот со заден агол од 150°обезбедуваат намалување на слепата точка и снимање на повеќе сцени на патот. АВТОМАТСКО ГПС СНИМАЊЕ и БРЗИНА : вклучена е вградена ГПС функција и гпс модул. Оваа камера со заден поглед автоматски ќе снима локација во реално време, тековна патека за возење и брзина на возење по добивањето НА ГПС сигнал. Репродукција снимени видеа НА ГПС плеер, локацијата во реално време и брзината на секое видео снимање може да се гледаат и следат. СИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА ВОЗЕЊЕ И МИР на УМОТ : Вграден Г-сензор, Кој ќе го активира снимањето во итни случаи и ќе ги заклучи видеата кога автомобилот ќе открие судир за време на возењето и паркирањето. Следење на паркирање, dashcam автоматски ќе го активира снимањето видео и ќе ги заштити датотеките за итни случаи откако ќе се открие судир или гребнатинка за време на паркирањето . Снимање на јамка, автоматско препишување на најстарите видеа со нови, дури и кога SD-картичката е полна, камерата за цртичка ќе продолжи да снима. ФУНКЦИЈА ЗА ПАМЕТНА КОНТРОЛА на ГЛАСОТ : за слободно и безбедно возење со раце, оваа камера со огледало ја прифаќа функцијата за гласовна контрола. Гласовни команди : вклучен(исклучен) Екран/ заклучен видео/ отворен (близок) рекордер/ предно (задно) видео на / фотографирајте / снимајте видео. ЈАСНА НОЌНА ВИЗИЈА ПРИ СЛАБА ОСВЕТЛЕНОСТ : Ги Усвојува сензорот С-они старвис и процесорот Хисиликон, плус 6 стаклени леќи со фиксен фокус, DL12 обезбедувајќи одлично видео со остар квалитет на сликата и живописна боја дури и во околината на ѕвездената светлина. 24 МЕСЕЦИ ВОЈНА-РАНТИ И УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : огледалото НА резервната камера АКАСО е поддржано од надградениот 24-месечен производ воен и доживотен технички су-порт. Испратете е-пошта на нашата услуга за клиенти и ние ќе одговориме на кое било од вашите прашања/грижи за производот. Ние нудиме 7*24 часа техничка поддршка.

Избор на клиент

Ресурси за учење Зголемувачи На Двојни Леќи, Сет од 10 Новак
Ресурси за учење Зголемувачи На Двојни Леќи, Сет од 10

Охрабрете ги децата да ги споредуваат и контрастираат предметите одблизу со овие двојни зголемувачи на

DEN 1.67
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок Новак
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок

Број на модел : 98502002 Димензија на пакетот на артикалот : 28,75 "L x 5.75" W x 5.75 "H Тежина на пакет на артикли : 7,85 lb �

DEN 2.33
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач Новак
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Опис Напон : 220v 5060hzcustomisted : 110 V, 12 V,24vcapacety : 25 A 250 VACDisplay : LCDPrograms : 32 вклуч

DEN 456.16
Aeroquip Fc300 Серија AQP Црево, 1750 psi, 1/2 ID, 0,93 OD, 25 стапки Должина Новак
Aeroquip Fc300 Серија AQP Црево, 1750 psi, 1/2 ID, 0,93 OD, 25 стапки Должина

висина на пакетот : 8,636 см должина на пакетот : 40,64 см ширина на пакетот : 36,83 см Тип на производ : ИНДУСТРИС�

DEN 10558.40
Детектор за враќање на радарот за автоматско палпал со автомобили 66202180145, компатибилен со BM-W X3 F18 F11 F10 F07 F02 F01 Новак
Колман ДУО2 2V8WP Двојна екран Шок и водоотпорна дигитална камера Новак
Колман ДУО2 2V8WP Двојна екран Шок и водоотпорна дигитална камера

Водоотпорна резолуција на водоотпорна резолуција на 10 метри HD видео резолуција; користи микро SD картич�

DEN 3.00
Керамички Магнети Ц8 Диа 3Х1/2 Тврди Феритни Магнети 2-Брои Новак
Керамички Магнети Ц8 Диа 3Х1/2 Тврди Феритни Магнети 2-Брои

Аомаг бренд магнети за наука, иновации, инженерство и индустрија Ние сме специјализирани за обезбедува�

DEN 1.33
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
Сплит П Гном За Празниците Декоративна Крпа За Садови Новак
Сплит П Гном За Празниците Декоративна Крпа За Садови

Овој комплет вклучува 2 крпи за садови кои лесно можат да се вградат во многу стилови на домашен декор, в�

DEN 259.20
Ајбал 1pcs Прекинувач DZ47 63A 80A 100A 125A MCB 10ka Минијатурен Прекинувач За Воздух Со Висок Капацитет НА Кршење 1P 2P 3P Новак
Ајбал 1pcs Прекинувач DZ47 63A 80A 100A 125A MCB 10ka Минијатурен Прекинувач За Воздух Со Висок Капацитет НА Кршење 1P 2P 3P

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи 47100 пластична обвивка прекинувач има карактеристики на прекрасен �

DEN 659.68
Крег Рамки Плеин Ер Дрвена уметничка рамка за слика, 8x10 инчи, злато Новак
Крег Рамки Плеин Ер Дрвена уметничка рамка за слика, 8x10 инчи, злато

Декоративно златно лице со антички украсни детали; потресен изглед Ова е отворена рамка за слики дизајн

DEN 3.33