Редрагон Грифин М607 Жичен USB Гејмерски Глушец со 7 Програмабилни Копчиња / 7200 DPI / RGB Осветлување За Windows/Mac КОМПЈУТЕР

Редрагон Грифин М607 Жичен USB Гејмерски Глушец со 7 Програмабилни Копчиња / 7200 DPI / RGB Осветлување За Windows/Mac КОМПЈУТЕР

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

М607 Грифин Ргб Позадинско Осветлување Гејмерски Глушец има до 7200 ДПИ (прилагодлив корисник 800/1200/1600/2400/7200 ДПИ). Сензорот Со Висока Прецизност обезбедува Прецизна Точност. 7 ммо кориснички програмабилни копчиња, по 5 Мемориски Профили со посебна ОПЦИЈА ЗА ЛЕР боја за брза идентификација. 7 различни режими на задно осветлување. Ergономската форма е изградена за удобност, природно се вклопува во вашата рака, подесените копчиња го намалуваат заморот од кликнување. Давање Еспорт Добрите исклучително удобно искуство со игри. Карактеристики : Тркало За Лизгање Против Лизгање, Издржливи мазни тефлонски подлошки за стапала за крајна контрола на игри. Доаѓа со кабел со влакна со голема брзина со голема брзина со 6 стапки. Компатибилност На Глувчето За Игри На КОМПЈУТЕР : Виндоус 10, Виндоус 8, Виндоус 7, Виндоус Виста или Виндоус XP, ограничена поддршка За MAC OS. Земја На Потекло : Кина. Спецификација : 7 оптимизирани програмабилни копчиња (Вкупно 8 копчиња). Анти-лизгање Тактилни Дојдете Тркало. До 7200 ДПИ (800/1200/1600/2400/7200 Корисник на Дпи прилагодлив). 7 РЕЖИМИ НА боја НА РГБ, ефекти на осветлување и дишење. Индикатор ЗА БОЈА на ДПИ. 10гр забрзување. Издржливи тефлонски подлошки за стапала за мазни и точни движења. 6 стапки, 3мм кабел со влакна со голема брзина и со филтер со низок премин со магнет за да се намалат електромагнетните пречки. ПОЗЛАТЕН УСБ-конектор без корозија за сигурна врска. Системски Барања КОМПЈУТЕР СО USB порт Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista и WINDOWS XP.

7 optimized programmable buttons (Total 8 buttons). Anti-skid Tactile Scroll Wheel. Up to 7200 DPI (800/1200/1600/2400/7200 DPI User adjustable). 7 RGB color modes, lighting and breathing effects. DPI colour indicator. 10g acceleration. Durable TEFLON feet pads for smooth and accurate movements. 6 foot, 3mm high-speed braided fiber cable and with magnet low pass filter to reduce electromagnetic interference. Gold-plated corrosion free USB connector for a reliable connection. System Requirements PC with USB port Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista and Windows XP. :

Избор на клиент

Лукео Предиво Торба Патување Плетење Тоте Голем Капацитет Тркалезно Складирање Празни Кеси Организатор Рамо Новак
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања Новак
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања

Е во согласност со ASTM D4236 Пенкало за четка за калиграфија за пишување, цртање и многу повеќе...

DEN 944.00
Caokk Надградба L2 R2 Активирањето Костец Рачка Држач За Игри Случај Joypad За Playstation PS Vita 2000 PSV 2000 Новак
Caokk Надградба L2 R2 Активирањето Костец Рачка Држач За Игри Случај Joypad За Playstation PS Vita 2000 PSV 2000

Држачот за активирање на активирањето е дизајниран да ве натера да играте игри На Пс Вита 2000 полесно...

DEN 856.00
10 парчиња PIC16LF74-I/PT Новак
10 парчиња PIC16LF74-I/PT

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 3.00
Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина Новак
Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење ОМНИТОПЛИНА : нашата патентирана Топлинска Ре

DEN 1028.32