Крем за сонце, 50ГР ТЕЛО ЗА Лице УВ Изолација Освежувачки Крем За Сончање Крем Против Стареење Водоотпорна Крема За Заштита Од Сонце Крем За Заштита На Кожата Навлаж

Крем за сонце, 50ГР ТЕЛО ЗА Лице УВ Изолација Освежувачки Крем За Сончање Крем Против Стареење Водоотпорна Крема За Заштита

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Заштитен слој : Оваа крема за сончање е долготрајна, освежувачка, навлажнувачка и немрсна. Може да се нанесува преку шминка во текот на денот. Исто така, може да изолира надворешни нечистотии и да ја заштити кожата. Заклучете ја влагата : лосионот за Сончање може да помогне во обновувањето на бариерата на кожата и да ја заклучи влагата. Навлажнете ја и навлажнете ја кожата, заклучете ја влагата на кожата и одржувајте ја кожата во добра состојба. Спречете изгореници од сонце : Оваа крема за сончање може ефикасно да се спротивстави на U и УВБ зраците долго време и да спречи кожата да стане црвена на жешкото сонце и изгорениците од сонце. Лесно чистење : ув-кремата за сончање е лесна за чистење и повеќе не треба да се составува по употреба. Обичните средства за чистење на лицето може да се исчистат. Лесен за носење : Оваа крема за сончање е мала и лесна, така што можете да ја ставите во торбата додека патувате и пешачите. Можете да го извадите во секое време за да нанесете крема за сончање. 1. Високо ефикасна заштита од сонце, ув изолација, спречување на изгореници од сонце и заштита на кожата.2. Снимање од 30-тите, изолирање на електронско зрачење и загадување на шминката во затворен простор.3. Освежувачки и немрсен, погоден за нанесување на повеќе делови од телото.4. Лесно се апсорбира, 12,5 ч долготраен ефект, може да се користи без никакви проблеми при излегување.5. Содржи повеќе растителни екстракти, ја навлажнува и ја храни кожата, совршено ја штити кожата. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Нето Содржина На Крем За Сончање : 50g / 1.8 oz применливи делови : лице, индекс на заштита од Сонце на целото тело : SPF50 PA + + + време на заштита од Сонце : 12.5 h применливи луѓе : луѓе со општа И чувствителна Листа На Пакети За Кожа : 1 x Крем за Сончање.

Condition: 100% Brand New Item Type
Package List:
1 x Sunscreen Cream :

Избор на клиент

3drose Florene Childrens Art - Grey N Red Castle - крпи Новак
3drose Florene Childrens Art - Grey N Red Castle - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 2.67
PGSA2Z® DC12V Red W1209 Дигитален термостат Контрола на температурата -50-110C + сензор Новак
PGSA2Z® DC12V Red W1209 Дигитален термостат Контрола на температурата -50-110C + сензор

Постигнете прецизна контрола на температурата за оптимални перформанси со прекинувачот за контролор н

DEN 1.67
W10240949 Вентила за влез на ладна вода Компатибилен со Вител Машин за перење Kenmore Maytag, WPW10240949 Вода на вентилот за Новак
Ptcharming Extensions Extensions Brush 100 парчиња/пакет за трепките за графт на санлон Новак
Ptcharming Extensions Extensions Brush 100 парчиња/пакет за трепките за графт на санлон

Клиентите купуваат какви било три артикли во продавница може да уживаат во испорака со UPSот / DHL / Fed Ex, доб

DEN 1382.40
2.1 Центари за сребро Центарот за сребро за капачиња на облиците на облоги од 4 парчиња Новак
2.1 Центари за сребро Центарот за сребро за капачиња на облиците на облоги од 4 парчиња

Направено од метална алуминиумска легура отпорна на абење и пластика на АБС, не е лесна за 'рѓа, водоотпо

DEN 1.67
Колумбија момчиња y терминал се справи со знамето на риба, ls Новак
Колумбија момчиња y терминал се справи со знамето на риба, ls

100% полиестер Увезени Омнисенка : УВблокиран слој за блага до екстремна изложеност на сонце...

DEN 384.00
Qwork Side Post Terminal Terminal Bolt, 4 пара 3/8 Стандарден терминален конектор за столб за батерии, комплет за постројки Новак
Qwork Side Post Terminal Terminal Bolt, 4 пара 3/8 Стандарден терминален конектор за столб за батерии, комплет за постројки

Материјал : Направено од тврд галванизиран железен материјал, цврста конструкција, антикорозија и издр�

DEN 0.67