Зацврстувачка Алатка За Отстранување На Брчки За Лице И Врат, Алатка За Кожа На Лице за Лице &засилувач; Алатка За Убавина На Вратот, Масажер За Вибрации Со Редуктор

Зацврстувачка Алатка За Отстранување На Брчки За Лице И Врат, Алатка За Кожа На Лице за Лице &засилувач; Алатка За Убавина На

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

●Масажер За Лице И Врат ● - овој мултифункционален масажер за вратот на лицето различни режими кои не се погодни само за масажа на лицето, вратот, туку може да се користат и за масажа на рацете, рамената и другите делови, затегнување на доделената кожа и релаксирање на мускулите.отстранете ги брчките на лицето и вратот, направете ја вашата кожа помазна и посветла, комбинирајте ја употребата СО ПРАВИЛНА нега на кожата. ● Совршена Нега На Кожа - овој уред за затегнување на кожата за лице и врат може да се користи со вашиот омилен крем или лосион за да и помогне на вашата кожа да го апсорбира кремот или лосионот побрзо и поцелосно за да може да ја изедначи и затегне вашата кожа, да ја зголеми еластичноста и мекоста на кожата и да одржува здрава блескава кожа. ●Безбеден И Лесен За Употреба Оваа Алатка За Отстранување Брчки е добра за подигнување на лицето и измазнување на фините линии, користејќи ја главата за масажа во близина на вратот и подигнете ја од дното, 5-10 минути секој пат, затегнете ја доделената кожа и промовирајте производство на колаген, со што ќе ја подмладите кожата. ● 3 различни режими face massager има 3 режими на масажа од кои можете да изберете. Задоволете ги вашите различни потреби, Исчистете го ѓубрето длабоко во порите за да постигнете ефект на намалување на порите, намалување на дамките и акните и решавање на досадна и досадна кожа. ●Преносливиот face massager на полнење е компактен и модерен, овозможувајќи да се чува во вашата патна торба за шминка за инстант сок за масажа на лице во различни прилики во секое време, насекаде. Погоден за мажи и жени.

Избор на клиент

БОРЛА 11862 С-Тип Заден Дел Издувен Систем Новак
БОРЛА 11862 С-Тип Заден Дел Издувен Систем

Димензии на пакетот : 11.0 "L x 45.0" W x 21.0 " H Количина На Пакет : 1 Тип на производ : Auto_Part Земја на Потекло : Сад...

DEN 2.33
ДЕТСКА ЅВЕЗДА Девојки Пливаат Прикривања Тери Костим За Капење Прикривање Качулка Поштенски Плажа Облека Новак
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Павилјон dv6-2155et Новак
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Павилјон dv6-2155et

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 1.33
Париз Skyline екран за печатење кошула црвена xxxl Новак
Париз Skyline екран за печатење кошула црвена xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 179.20
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPS 72 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPS 72 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 302.40