AC Бесконечност CLOUDPLATE T5, Решетката Планината Вентилатор 1U, Задниот Издувен Проток На Воздух, ЗА ЛАДЕЊЕ AV, Домашно Кино, Мрежа 19 Лавици

AC Бесконечност CLOUDPLATE T5, Решетката Планината Вентилатор 1U, Задниот Издувен Проток На Воздух, ЗА ЛАДЕЊЕ AV, Домашно Кино,

DEN 2864.00

Новак

Достапно за нарачка

Интелигентен систем за вентилатори дизајниран за ладење аудио видео, ДИЏЕЈ, сервер, мрежа и лавици за ит опрема. Ја штити опремата за монтирање на решетката од прегревање, проблеми со перформансите и скратен животен век. Програмабилен термостат контролер со автоматизирана контрола на брзината, предупредувања за аларм и резервна меморија. Премиум анодизирана алуминиумска конструкција со детали обработени СО цпу за професионален изглед. Големина : 1u Решетката Простор Дизајн : Задниот Издувен Проток На Воздух : 40 до 180 CFM Бучава : 9 до 32 велика британија Лежишта : Двојна Топка.

Избор на клиент

5 QTY. GDC 1.6A Faw-Blow Fuse T1.6A 250V GDC1.6A GDC 1.6A Новак
5 QTY. GDC 1.6A Faw-Blow Fuse T1.6A 250V GDC1.6A GDC 1.6A

Дијаметар : 5мм (3 / 16 во) Должина : 20мм (3 / 4 IN) Оценка : 1.6а 250 V Материјал на телото : стакло Тип на осигурувач :

DEN 111.52
Newton Running Fusion Special Edition Новак
Newton Running Fusion Special Edition

Увезени Гума ѓон Прекрасен дизајн : Со лесна, безбедна конструкција, Specialутн кој работи Fusion Special Edition Shoe и�

DEN 2002.24
Xbkplo Cat Breather Breather, спреј за чистење на заби за миленичиња за кучиња и мачки, миленичиња орален спреј чисти заби, Новак
Абаодам знак Декорација Фарма куќа Декор виси пред Божиќна wallидна врата весела дома дрвена плакета Новак
Абаодам знак Декорација Фарма куќа Декор виси пред Божиќна wallидна врата весела дома дрвена плакета

Божиќно декор на вратата : Божиќниот знак е изработен од смола и железен материјал долго време и употреб

DEN 147.68
Налепници за копирање на калиграфија Кинески антички книги 万 年 蓝心 经描红 宣纸 描红 字帖手 抄佛 经 临摹 吉祥 经 刚 经 Новак
Purpledip дрвена загатка кутија 'Mamma Owl - Baby Owl': Рачно изработена мистерија за чување на магична игра Новак
Purpledip дрвена загатка кутија 'Mamma Owl - Baby Owl': Рачно изработена мистерија за чување на магична игра

Мала дрвена кутија за игри со загатки со таен оддел Може да се користи за складирање на мали накит, ситни

DEN 2.00
2004-P &засилувач; Д ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ &засилувач; Е ДОКАЗ - ЛИНКОЛН ЦЕНТИ Новак
2004-P &засилувач; Д ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ &засилувач; Е ДОКАЗ - ЛИНКОЛН ЦЕНТИ

ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЛИ ДОДАТОК ЗА СЕКОЈ КОЛЕКЦИОНЕР ГОЛЕМА КНИГА ПОЛНИЛА 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВРАЌАЊЕ

DEN 406.40
Дел Реј 60 занаетчиски занает Абразивна хартија Новак
Дел Реј 60 занаетчиски занает Абразивна хартија

Користете го квалитетот 9 ”од 11” занаетчиска абразивна хартија влажна или сува Абразивната хартија по�

DEN 2.00
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил Новак
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил

3,75 ”x7.5” налепница за налепници на браник EZPeel (вклучува 1) ⭐ Durighable : Временски доказ, УВ и отпорен на вода,

DEN 2.00