Подлога за греење на влекачи Ipower 8 x12 16W под грејач на резервоарот, 30-40 галон терариум топлинска мат за амфибиски, растителна кутија или други мали животни

Подлога за греење на влекачи Ipower 8 x12 16W под грејач на резервоарот, 30-40 галон терариум топлинска мат за амфибиски, растителна

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Спецификации : Големина : 8 "x 12"; Моќ : 16 вати; Должина на кабелот : 6fts, 120 V американски напон и стандарден приклучок и не е потребен адаптер. Најдобро аплицирајте на резервоарот за галон 30-40. Ве молиме, внимателно прочитајте ги упатствата пред да ги користите. Издржлив материјал : Направено од висококвалитетен ПВЦ материјал, меката површина може да биде флексибилна и склопена. Лесно за чистење, погодно за употреба и ниско трошење енергија. Подобрување на дневната активност на влекачи, апетит и метаболизам. Најновата верзија : Најдобрата лепила за лепило од 3М обезбедува силен стап на контактната област на терариумот за оптимален пренос на топлина. Многу поцврсти од слични производи на пазарот, ефикасно ја намалува и искоренува веројатноста за топење и одвојување. Одлична заштитна изведба : Водоотпорен дизајн и доказ за влага овозможува безбедно чистење, но ве молиме, не ставајте ја подлогата за греење во вода. Идеално под грејачот на резервоарот : исто така може да биде секундарен извор на топлина за тропски или температурни рептилиски видови, како што се гуштер, амфибиски, мали животински или растителни терариуми. Исто така совршен за ртење, домашно подготовка или чај од кампучија. Преклопување или повеќе преклопување на подлогата за греење. Користејќи го во погрешна напонска околина. Покријте ги сите области на подлогата за греење. Топлината подлога на влекачи е само за употреба во затворен простор. Не ја потопувајте топлината подлога од која било причина. Проверете го кабелот периодично. Не користете ако кабелот е оштетен или испуштен. Страничното монтирање на подлогата за топлина на влекачи е најпосакуваната апликација. Ве молиме, оставете ја подлогата за греење на миленичиња со област за ладење. Не ставајте на површини чувствителни на топлина (т.е. антички мебел, пластика, тепих, итн ..). Не ставајте го терариумот каде може да добие директна сончева светлина. Ipower Reptile за греење подлога 8 "x12" 16 W под грејач на резервоарот, 30-40 галон терариум топлинска мат за амфибиски, растителни кутии или други мали животни идеални за употреба со рептил, амфибиски, мали животни, миленичиња или растителни терариуми.

Избор на клиент

Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете...

DEN 2.67
Niaocpwy слатки бухо лесни обрасци Работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ

Направен од материјал без БПА База на гел за замрзнување на двојни wallидови Вграден миксер / Сифтер Затво

DEN 0.67
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум

Цена за : Секој број на излезни редови : 1 Ширина : 15 / 8 "Број на прекинувачи за напојување : 1 Висина : 11 / 4" Ме

DEN 350.40