Шарени Прозрачна Глувчето Рампа Предводена Компјутерски Игри Тастатура Глувчето Рампа Биро Рампа

Шарени Прозрачна Глувчето Рампа Предводена Компјутерски Игри Тастатура Глувчето Рампа Биро Рампа

DEN 1392.00

Новак

Достапно за нарачка

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 14 режими на осветлување : Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина, Жолта, Бела, Магента, Портокалова, Алтернативен Бран, Синхронизиран Бран, Магичен Блиц, Магичен Бавен, Здив На Виножито. Можете да го изберете режимот што ви се допаѓа. ●Нелизгачко Гумено Дно●природно гумено текстурирано дно, стабилно. И, исто така, доаѓа со текстури кои дополнително ја подобруваат оваа способност. Оваа продолжена подлога за глувче е ткаена од мазна ткаенина за исклучително прецизна контрола на глувчето и непречено лизгање. Оваа подлога за глувчето е водоотпорна и обезбедува водоотпорна обвивка на подлогата, така што не мора да паничите кога неизбежно ќе истурите чај/кафе/сок на подлогата. Лесно може да се избрише со вода. ●Голема Подлога За Глувче ® Голема подлога за глувче од 31,5 х 11,8 инчи совршено одговара на вашата работна површина. Оваа подлога за гејмерски глушец одговара на сите видови тастатури, глувци и лаптопи и има многу простор за движење, што ви дава поголема слобода. ●Лесен за употреба, приклучок и игра, нема потреба да инсталирате драјвери. Само притиснете копче за да го изберете вашиот омилен режим на боја. Подлогата на глувчето со меморија повторно ќе се вклучи во режимот на осветлување што го користевте претходно, нема потреба од повторно избирање. ●Гаранција И Услуга ● оваа подлога За гејмерски глушец е најдобриот натпревар за играње игри. Можете да купите со доверба. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни е-пошта. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Quzb luminous mouse pad ви носи подобро искуство во играње qustructionstructions for usb usb port ● Open/long притиснете го прекинувачот за 3 секунди ● префрлете го режимот на светло/кликнете за да се префрлите ext-que constrol ® plug и play, нема потреба да инсталирате никаков драјвер qv-off меморија и независен USB кабелски дизајн микро-ТЕКСТУРА мазна површина оптимизира вашиот гејмерски искуство zurver 0.16 инчен задебелување обезбедува Удобност на зглобот zrandaruble завиткани рабови zurblarable stectivedsédges zrandary ovaround stightedséformationly non-Slip guber sole ® спецификации ●материјал : Природна гума и текстура ткаенина ●димензии На Производот : 800 x 300 x 4 mm/31.5 x 11.8 X 0.16 инчи ● Платформа : windows pc / лаптоп ● интерфејс : МИКРО usb ● прв датум на котација 9 јули 2022 година ● земја на потекло кина quack вклучува : ● 1 rgb gaming mouse PAD ● 1x usb Кабел.

Избор на клиент

Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса Новак
Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса

Додатоци за коса Авторски права : 1986 Едноставност 8000 шема за шиење додатоци за коса : пликот содржи парчи

DEN 2.00
APC AP8841 Rack PDU 2G, метар, Zerou, 30A, 200/208V, C13 & C19 излезни врски со мерење на решетката PDU Новак Попуст
APC AP8841 Rack PDU 2G, метар, Zerou, 30A, 200/208V, C13 & C19 излезни врски со мерење на решетката PDU

Мерените Rack PDU обезбедуваат податоци за искористување на електрична енергија за да им овозможат на мена

DEN 10017.28
За 360 ° темелна детска четка за четкичка за заби за заби за заби, дополнително меки четки за заби Новак
За 360 ° темелна детска четка за четкичка за заби за заби за заби, дополнително меки четки за заби

Температура на отпорност на топлина : 100 ° C ✿ [Специјален дизајн во форма на U] различен од традиционални�

DEN 1.67
CGSignLab 2468979_GFXA | „За закуп-растојание од старост“, индустриски самолепливи самолепливи алуминиумски wallидови Новак
Налепница за заштита на палм-палм-палм-палма + тастатура за покривање на тастатурата за 13,3 Dell XPS 13-9343, 13-9350, 13-9360 Новак
CGSignLab | „Црн петок на петок -викторијански готски“ прозорец за лепење | 8 x8 Новак
CGSignLab | „Црн петок на петок -викторијански готски“ прозорец за лепење | 8 x8

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 218.24
Нов LON0167 250VAC 2A 125VAC 5A 3 Позиција Вклучено/OFF/ON DPDT Switch Switch Toggle (220V AC 2A 125 νAC 5A 3 позиција EIN/AUS/EIN Новак
Нов LON0167 250VAC 2A 125VAC 5A 3 Позиција Вклучено/OFF/ON DPDT Switch Switch Toggle (220V AC 2A 125 νAC 5A 3 позиција EIN/AUS/EIN

Име на производот : Прекинувач за менување; моќност : 250 Vac 2a, 125 Vac 5 A Позиција : 3 позиција (вклучено / исклуч

DEN 99.36
Blodgett R10062 Делиминг комплет за реновирање на пристаништето Новак
Blodgett R10062 Делиминг комплет за реновирање на пристаништето

Оригинален дел за замена на OEM Огките на Блодет го издржаа тестот на времето да станат комерцијален вода

DEN 8379.84
Модна облека за мажи во машка starвезда паѓа зимска салата за активен костум за џогирање Новак
Модна облека за мажи во машка starвезда паѓа зимска салата за активен костум за џогирање

Полиестер, памук Затворање на патент Само миење на рацете Целосна патека за патеката со патенти странич

DEN 1118.24
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Elo I-серија 15 E691852 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Elo I-серија 15 E691852 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за Ело Iсерија 15 E691852 Благата обл�

DEN 2.00
На полупроводник MC14052BDTR2G MC14052B Серија 18 V 80 OHM SMT аналогно мултиплексер/Demultiplexer-TSSOP-16-2500 Новак
На полупроводник MC14052BDTR2G MC14052B Серија 18 V 80 OHM SMT аналогно мултиплексер/Demultiplexer-TSSOP-16-2500

Signatepe : MUX / Demux КонфигурацијаМултиплксисердемулфил : 2 x 4 : 1 Number Of Channels : 8 Снабдување со напојување : 3 до 18 V..

DEN 806.08
Случај за игра на Unikeep за касети за прекинувачи на Nintendo - има 60 натпревари безбедно во пена Новак
Случај за игра на Unikeep за касети за прекинувачи на Nintendo - има 60 натпревари безбедно во пена

Безбедно и безбедно има касети за игри во пена пената е прецизно намалена за да одговара на игри за Nintendo

DEN 2.33