2 ПАРЧИЊА Аквариумски Рибни Мрежи, dssport 4 Инчен Аквариумска Мрежа Фина Мрежа Мали Мрежи За Фаќање Риби Со Пластична Рачка Зелена

2 ПАРЧИЊА Аквариумски Рибни Мрежи, dssport 4 Инчен Аквариумска Мрежа Фина Мрежа Мали Мрежи За Фаќање Риби Со Пластична Рачка

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА : мрежите од 4 инчи се идеална големина за фаќање мали риби, ракчиња и водни растенија во аквариуми, нудејќи разновидност за низа водни задачи. МАТЕРИЈАЛ : нашиот комплет за рибни мрежи има висококвалитетна, лесна метална конструкција со фина најлонска мрежа што нема да им наштети на рибите. Издржливата и цврста метална рамка е дизајнирана со рачки што не се лизгаат и се спротивставуваат на свиткување, додека пластичната фолија над опашката на рачката обезбедува удобно држење. ДИЗАЈН : Нашата рибна мрежа има мека, фина мрежа која е нежна и безбедна за малите и нежни аквариумски риби. Оваа мрежа е исто така пропустлива за вода, што го олеснува фаќањето брзи и неостварливи риби. БЕЗБЕДНО : овие мали рибни мрежи се дизајнирани со фина, мека најлонска мрежа која е нежна на допир и нема да предизвика никаква штета на вашата риба. Оваа фина мрежеста мрежа е совршена за безбедно пренесување на деликатни риби, како што се бета или гупи, и обезмастување мали остатоци или неизедена храна од површината на водите. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : не само што овие мрежи за риби се совршени за фаќање риби и пренесување деликатни водни миленичиња, туку се одлични и за чистење на остатоци од резервоарот, како што се вишок храна или украси. Покрај тоа, овие мрежи се идеални за одржување на здравјето на вашите водни растенија со отстранување на несаканите остатоци. Со нивната широка функционалност, нашите рибни мрежи се задолжителен додаток за секој ентузијаст за аквариум.". Комплетот за рибна мрежа изработен од висококвалитетен метал со плетена мрежа од фина најлонска мрежа ,спречувајќи повреда на лушпите или опашката на вашата сакана риба.Рачките што не се лизгаат не се лесни за свиткување и пластична фолија преку опашката на металната рачка за да додадат цврстина и да спречат да стане ' рѓосана и ја прави вашата рака да се чувствува удобно.Одлично за фаќање риби, ракчиња или други видови во безбедноста, исто така може да се користи за отстранување на остатоци во аквариумот за аквариум. Боја : зелен Материјал : висококвалитетен метал + фина најлонска мрежа нето големина : Вкупна должина од 4 инчи : вклучен Е Пакет од 12,87 инчи : 2х издржливи рибни мрежи. Комплетот за рибна мрежа изработен од висококвалитетен метал со плетена мрежа од фина најлонска мрежа ,нема да ја повреди рибата. Рачките што не се лизгаат не се лесни за свиткување, а пластичната фолија преку опашката на металната рачка прави вашата рака да се чувствува удобно. Одлично за фаќање риби, ракчиња или други видови во безбедноста, исто така може да се користи за отстранување на остатоци во аквариумот за аквариум.

Избор на клиент

UOOFROM Нараквица Компатибилна За Apple Watch Band за Жени 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Девојка Рачно Изработени Накит Нараквица Новак
НЦ Мулти - БОЈА ПРЕДВОДЕНА Славина Температура Боја Тапа Сензор Тапа Туш Млазница Кујна Тапа Апликација Новак
X-Ree Pare DC 3V 15000RPM 612 Corledes Motor W CW CCW пропелер за RC хеликоптер (PAR DC 3V 15000RPM 612 CORLESS MOTOR W CW CCW Новак
X-Ree Pare DC 3V 15000RPM 612 Corledes Motor W CW CCW пропелер за RC хеликоптер (PAR DC 3V 15000RPM 612 CORLESS MOTOR W CW CCW

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 4 G Содржина на пакет : пропелер 1 x CW

DEN 1.67
Jjc безжичен бленда далечински управувач за Sony ZV-1 A1 A7 IV III II A7RV A7RIV A7RIII A7SIII A7RII A7SII A9 II A6600 A6500 Новак
Jjc безжичен бленда далечински управувач за Sony ZV-1 A1 A7 IV III II A7RV A7RIV A7RIII A7SIII A7RII A7SII A9 II A6600 A6500

Карактеристики мултифункции (вклучување / исклучување на напојувањето, видео старт / стоп, фокусирање

DEN 0.67
Најдобар ПОЧИСТ Досега Сладолед Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Кафе Лажица Кригла За Мажи Жени | Пакет од 2 Новак
Универзален Заменски Далечински Управувач Погоден За Ознаки NS-26L450A11B NS-32D120A13 NS-40L240A NS-26L450A11A NS-39L240A13 Новак Попуст
Универзален Заменски Далечински Управувач Погоден За Ознаки NS-26L450A11B NS-32D120A13 NS-40L240A NS-26L450A11A NS-39L240A13

Не е потребно програмирање Батеријата и упатството за употреба се исклучени Сеопфатен / Универзален да�

DEN 276.16