Органомација 11250-О Н-ИСПАРУВАЊЕ 24 Позиција Испарувач Со Држач за незагреано Испарување

Органомација 11250-О Н-ИСПАРУВАЊЕ 24 Позиција Испарувач Со Држач за незагреано Испарување

DEN 446.40

Новак

Достапно за нарачка

Прилагодлив мерач на проток, 0-20 Л/мин. Прекинувач за ограничување на висока температура за безбедност. Двојна лента пролет дигалка собранието (освен во сува бања модел). Прецизност игла вентил цевка собранието. Испарувачи. Позицијата 24 N-EAP е најприлагодливиот испарувач На Органомацијата. Основниот модел ги нуди сите стандардни карактеристики од нашата ЛИНИЈА N-EAP. Дополнително, позицијата 24 N-EAP нуди најприлагодливи опции за потребите за подготовка на примерокот. Стандардниот држач за примерок може да прими примероци со надворешен дијаметар од 10-30 мм. Меѓутоа, со опционалниот држач за голем примерок со 8 позиции, може да се обработат ампули со надворешен дијаметар од 30-75 мм. Позицијата 24 N-EAP, исто така, може да се надгради за да вклучува дигитални контроли за топлина и време со додавање на страничната контролна кутија. Овие економични единици обезбедуваат контролирана концентрација на ампули за примероци преку примена на азотен гас во загреана водена бања. Склопот на пружина со двојна лента обезбедува едноставно и ефикасно средство за отстранување примероци од загреаната водена бања. Кружниот ротирачки дизајн НА N-EAP дозволува секој примерок да биде достапен од предниот дел на инструментот за лесно вметнување и пронаоѓање. Хромираните игла вентили се поединечно мелени од цврст месинг, овозможувајќи прецизни, униформни прилагодувања за вашиот азот. Ова промовира ефикасно и безбедно намалување на примерокот со минимален азотен отпад. Технологијата тестирана со време и докажаната конструкција обезбедуваат долготрајно, пријателско искуство за корисниците.

Избор на клиент

Bingerlily Women'sенски целосен поштенски атлетски јакни со џебови со џебови Новак
Bingerlily Women'sенски целосен поштенски атлетски јакни со џебови со џебови

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, памук...

DEN 399.52
Пинк бебе месечно пресвртница ќебе + книга за меморија за бебиња + 28 месечни и пресвртници налепници. Новак Попуст
Пинк бебе месечно пресвртница ќебе + книга за меморија за бебиња + 28 месечни и пресвртници налепници.

3во1 пакет : Совршено за наскоро да бидат мајки таму! Книга за меморија за бебиња за да ги документирате п�

DEN 737.44
Навистина права основна плоча за камера Nikon D6 Новак
Навистина права основна плоча за камера Nikon D6

Основна плоча HEX клуч Прилагодено 1 / 4 "20 x 0,4" завртка 1 / 4 "20 x 3 / 8" завртка навистина правилни работи 5 год�

DEN 1599.84
Спортска преглед Фудбалска фудбалска маса кука Декоративна затворачка продолжена закачалка за преклопување Новак
Навитех 8-во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен Со Денвер АКК-8058В 4К Акција Камера Новак
Навитех 8-во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен Со Денвер АКК-8058В 4К Акција Камера

Вклучени додатоци : Ремен За Глава, Ремен За Градите, Брава За ЈКука, Лебдечка Рачка Зафат, Ремен, вшмукув

DEN 1.00
Зачудувајте го клипот со 3Д торба со пена со сокол и зимски војник во слепа торба Новак
Зачудувајте го клипот со 3Д торба со пена со сокол и зимски војник во слепа торба

Официјално лиценциран производ Мистерија слепа торба Доаѓа со еден колекционерски клип за торбички со

DEN 121.76
12V двојна батерија 140A паметен изолатор за автоматски/брод/RV Новак
12V двојна батерија 140A паметен изолатор за автоматски/брод/RV

12 V 140 A паметен изолатор со намалување : 13.4 V, пресечен : 12.9 V Лесна врска на батеријата Нема потреба да се з�

DEN 0.33