Скизу Рамка: 10.1 WiFi Дигитална Рамка За Слика, 1280x800 IPS Екран На Допир Паметна Дигитална Рамка За Фотографии, Споделете Фотографии и Видеа Од Далечина преку АПЛИКАЦИЈА,

Скизу Рамка: 10.1 WiFi Дигитална Рамка За Слика, 1280x800 IPS Екран На Допир Паметна Дигитална Рамка За Фотографии, Споделете

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

€ésome Festival Distfict€оваа паметна дигитална рамка за слики е совршен подарок за нови родители, баби и дедовци, младенци, деца од колеџ или семејства разделени со далечина. Дизајн за Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Годишнина Од Свадбата, Церемонија На Дипломирање, Семеен Собир, Забава и Други Важни Денови. €€10.1 " Екран На Допир ● Усвојува 10.1 Инчен 1280*800 РЕЗОЛУЦИЈА HD IPS екран на допир за да обезбеди екстремно искуство за гледање за вашата сакана или спомени. Не постои подобар начин да споделите скапоцени фотографии и видео моменти за да ги поврзете чувствата на семејството, родителите и пријателите. €●Споделете Фотографии И Видеа Q : Користете мрежи Од 2,4 Ghz (не поддржува Wi Fi од 5 ghz), Поканете неограничени пријатели и семејство да споделуваат фотографии и видеа (до 15s) преку нашата Лесна За употреба Рамковна АПЛИКАЦИЈА (Поддржете i OS и Android). Исто така, поддржува максимална 64 GB SD картичка или USB драјвер за увоз и играње фотографии. Вградена Меморија Од 16 GB : вградената меморија На оваа дигитална рамка за слика од 16 GB овозможува огромна способност за складирање. Дополнително, рамката Skyzoo има широк спектар на прилагодливи поставки, како што се нарачка за играње, криење/бришење фотографии, прилагодлива осветленост, режим на мирување итн. €®Smart Wifi Поддршка Q : дигиталните рамки за слики користат одделни Wi Fi мрежи од 2,4 GHz за сеопфатно подобрување на Сигналот За примање Wi Fi за да се избегнат пречки и да се зголеми пропусната моќ за помазна, побрза брзина на Пренесување На Wi Fi, продолжена Wi Fi конекција и супериорна стабилност. Уживајте во помазен и постабилен трансфер.

Избор на клиент

1965 Топпс 448 Ли Чуден Кливленд Индијанци ПСА ПСА 7,00 Индијанци Новак
1965 Топпс 448 Ли Чуден Кливленд Индијанци ПСА ПСА 7,00 Индијанци

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1104.00
Хобарт HL800-2stddel Наследство Планетарен Миксер Новак
Хобарт HL800-2stddel Наследство Планетарен Миксер

Наследниот планетарен миксер од Хобарт со мотор од 3,0 Кс, капацитет од 80 литри, четири фиксни брзини и бр�

DEN 0.33
КОКЕН 3305М-22 3/8 КВ. 12 Квадратни Длабоки Приклучок, 0,9 инчи Новак
КОКЕН 3305М-22 3/8 КВ. 12 Квадратни Длабоки Приклучок, 0,9 инчи

Д 0,04 инчи (29 мм) Д2 мм (28 мм) Л : 0,9 инчи (23 мм) Л : 2,6 инчи (65 мм) Тежина : 5,6 мл (163 гр) Д 0,04 инчи (29 мм) Д2 мм (28 мм)...

DEN 388.16
Trerice 800B2502La30/30 Управувачки мерач, 2,5 бирање, 30 Hg до 30 psi, 1/4 NPT месинг врска, пониско монтирање Новак
Trerice 800B2502La30/30 Управувачки мерач, 2,5 бирање, 30 Hg до 30 psi, 1/4 NPT месинг врска, пониско монтирање

Црн готов челик кутија Црн готов челик кутија Мерачот на комунални услуги Trerice 800 B е дизајниран за барањ�

DEN 184.80
Магсвич 8100352 Магсвич Мини-Агол Заварување Магнет Новак
Магсвич 8100352 Магсвич Мини-Агол Заварување Магнет

Вклучен / исклучен мини агол кога е исклучен, металните чипови паѓаат Нуди 75 / 105 ° и 90 ° агли...

DEN 1160.00