Полк Аудио 255c-RT Во Ѕид Центар Канал Звучник 5.25 Возачи-Исчезнување Серија | Лесно Се Вклопува Во Ѕид | Порта За Напојување | Насликани Решетка Црна, Бела

Полк Аудио 255c-RT Во Ѕид Центар Канал Звучник 5.25 Возачи-Исчезнување Серија | Лесно Се Вклопува Во Ѕид | Порта За Напојување

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Кристално ЧИСТ ЗВУК и патентирана технологија За Пристаниште за Напојување, звучникот 255c-RT во wallид доаѓа со (2) 5,25" Среден/Вуфер и Високотонец со свилена Купола од 1". Овој 2-насочен звучник на централниот канал е дизајниран да ги надомести рефлектирачките површини без изобличување на звукот, што го ПРАВИ СОВРШЕН ЗА СЕКОЈ 3.1, 5.1, 6.1, 7.1 И ПОГОРЕ ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУЧЕН СИСТЕМ. Уживајте во богатиот природен звук во вашиот домашен театар и забавен систем. ЛЕСНО ЗА МОНТИРАЊЕ и ИНСТАЛИРАЊЕ - СОВРШЕНИ ШАБЛОНИ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ, прецизна прирабница, (достапни) загради пред изградбата и ПАТЕНТИРАНИОТ ротирачки систем на КАМЕРИ обезбедуваат сигурна инсталација без вибрации. Овој звучник во ѕидот ИСЧЕЗНУВА ВО ЅИДОТ што ви дава чист изглед без неред, станувајќи ЦЕНТРАЛНА ФАЗА на ЗВУКОТ што ЈА ИСПОЛНУВА ПРОСТОРИЈАТА. Насликајте ја проегирната решетка тенка нафора во која било боја што ја сакате и ЛЕСНО се ВКЛОПУВА во ВАШИОТ ДОМАШЕН ДЕКОР. НЕПОКОЛЕБЛИВАТА ПОСВЕТЕНОСТ, СИГУРНОСТА и ИЗРАБОТКАТА на полк го направија едно од најдоверливите имиња во домашното аудио. Изнесете го најдоброто во системите за опкружувачки звук и акустичната извонредност, за да МОЖЕТЕ ДА СЕДИТЕ, ДА СЕ ОПУШТИТЕ и ДА СЛУШАТЕ со СРЦЕТО.

Избор на клиент

Dewalt da Sander, Air Sander, пневматско двојно дејство Орбитал Сандер Новак
Dewalt da Sander, Air Sander, пневматско двојно дејство Орбитал Сандер

Ергономската гумена рачка обезбедува удобност Одлично за употреба на автоматско тело Максимална беспл

DEN 3.00
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo Новак
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo

Име На Производот : Електронски Звучник;Тип : Континуиран Звук Номинален Напон : AC 220 V;Вкупна Големина : 65

DEN 1452.80
Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044 Новак
Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 128.00
Замена на техничка Прецизност за Сијалица/СВЕТИЛКА HMI1500W Подвижна Сијалица За Светло За Глава Новак
Замена на техничка Прецизност за Сијалица/СВЕТИЛКА HMI1500W Подвижна Сијалица За Светло За Глава

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА HMI1500 W ПОДВИЖНО СВЕТЛО За ГЛАВА Оваа ставка не е произведена од СИЈАЛИЦА /

DEN 2550.24
Масовно Многу Од 2507 Цврст Црн Гумен Затворач Со Дупчат Дупка Во Центарот, Стопери Новак
Масовно Многу Од 2507 Цврст Црн Гумен Затворач Со Дупчат Дупка Во Центарот, Стопери

Трговија на големо Со Многу 250 Гумени Затворачи Направени По Нарачка со претходно дупчат дупка #7 Цврста

DEN 1279.20