Cyberpower PR2000RTXL2UTAA Smart App Sinewave Ups Систем, 2000va/2000W, 8 Продавници, AVR, 2U Rackmount, Ebm Опција, TAA Сертифициран

Cyberpower PR2000RTXL2UTAA Smart App Sinewave Ups Систем, 2000va/2000W, 8 Продавници, AVR, 2U Rackmount, Ebm Опција, TAA Сертифициран

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

2000va/2000w Паметна Апликација Sinewave Батерија Резервна Копија Непрекинато Напојување (UPS) Систем-поддржува Активни PFC и конвенционални напојувања. SNMP/HTTP далечински мониторинг СО RMCARD205 TAA се продава одделно. 8 РЕЗЕРВНА КОПИЈА НА БАТЕРИЈАТА И ПРЕНАПОНИ ЗАШТИТЕНИ НЕМА 5-20Р ПРИКЛУЧОЦИ-ВЛЕЗ : Приклучок Тип 20а НЕМА 5-20П 10 СТАПКИ кабел. НАВАЛУВАЊЕ, РОТИРАЧКИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЛЦД-ПАНЕЛ : Обезбедува непосреден статус и контрола. OPTIONМ ОПЦИЈА : Продолжен Модул За Батерии BP48 VP2 U02 TAA може да се додаде за проширено траење. АВТОМАТСКО РЕГУЛИРАЊЕ НА НАПОНОТ( АВР) : Ги Коригира малите флуктуации на моќноста без префрлување на напојувањето на батеријата, а со тоа го продолжува животниот век на батеријата. 3-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА-ВКЛУЧУВАЈЌИ БАТЕРИИ, Гаранција За Поврзана Опрема од 400.000 долари. Усогласен Со Законот За Трговски Договор на САД (ТАА).

Избор на клиент

20в Излез Дин Железнички Моќ 24в Мдр-20-24 1а Мала Големина Преклопен Напојување Новак
20в Излез Дин Железнички Моќ 24в Мдр-20-24 1а Мала Големина Преклопен Напојување

Стандард / дин железнички монтажа двојна намена Универзален ВЛЕЗЕН напон на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА...

DEN 598.40
Тајмс Земјиште И Подобрување Копродукции. Новак
Тајмс Земјиште И Подобрување Копродукции.

5 500 6% Откажа Златна Обврзница Печатени Од БраунГрин Копродукции ЊУЈОРК Обврзницата е документ за сопст�

DEN 1.67
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино Новак
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино

3Л / 100оз Дакин х Хидрапак 3Д лумбален резервоар со брзо исклучување Висок проток бластер залак вентил w /

DEN 1.33