Јионгмер 30 Парчиња Конуси За Дискови Конуси За Обука Агилност Фудбалски Конуси Со Торба За Носење За Обука, Фудбал, Кошарка, Деца, Спорт, Маркери За Конуси На Терен и

Јионгмер 30 Парчиња Конуси За Дискови Конуси За Обука Агилност Фудбалски Конуси Со Торба За Носење За Обука, Фудбал, Кошарка,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакет вредност : ќе добиете 30 парчиња диск конус со цврста мрежеста торба со врвка чувајте ги конусите организирани и леснотија на складирање и преносливост. Доволна количина за задоволување на вашите дневни потреби за спортски тренинзи. Големина : секој дијаметар на конуси за обука е 19см, 5см во висина. Различни бои, жолта, сина, зелена, црвена, портокалова, Светла, лесна за гледање бои со ув заштита за јасно означување на што било. Безбеден материјал : конуси во боја на дискови изработени од јп материјал, секоја тежина на конуси за обука е околу 22гр, а квалитетот е подобар од обичните 18гр. Тие не ја губат формата од газење за разлика од другите сетови со низок квалитет. Омилен тренер : издржливи и флексибилни конуси за дискови е неопходна алатка за обука за флексибилност за поддршка на развојот на играчите во различни спортови. Се спротивставува на барањата за обука, одлични како гранични маркери, спортска пракса и цели. Широка примена : трајните фудбалски конуси првенствено се користат за обука за флексибилност за дизајни на пречки, Идеални за фудбал, фудбал, бејзбол, кошарка, лизгање, скејтборд, опрема за обука, тренинг, вежби. додека сеуште служи како флексибилни и издржливи маркери за гранични линии, курсеви за обука и вежби.

Избор на клиент

Активна Јакна Жени Жени Дамиumn Зима Божиќ Печатење Лабава Врвот Без Качулка Активни Руно Жени Новак
Активна Јакна Жени Жени Дамиumn Зима Божиќ Печатење Лабава Врвот Без Качулка Активни Руно Жени

100% Полиестер Увезени Совршена Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони Можете Да Ја Маичката �

DEN 177.28
2018 ВАШИНГТОН АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПОТПИША 1 ПАТЕНТ ПРВИ Изданија Долар MS66 NGC Новак
2018 ВАШИНГТОН АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПОТПИША 1 ПАТЕНТ ПРВИ Изданија Долар MS66 NGC

2018 Д ВАШИНГТОН ПАТЕНТ НГЦ МС66 АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ДОЛАР ПРВИ ИЗДАНИЈА Сертифициран ОД НГЦ КАКО МС66 ПРВ

DEN 2.00
СП Бел-Арт 183080500 Ц - Облик Отворен 0,5 килограми Олово Прстен Колба Тежина Со Викем Винил Слој; за 125-500мл Колби Новак
2001 Горна Палуба Џамал Маглоар Хорнетс Дебитант Игра Користени Џерси Кошарка Картичка ЈМ-Х Новак
2001 Горна Палуба Џамал Маглоар Хорнетс Дебитант Игра Користени Џерси Кошарка Картичка ЈМ-Х

2001 УД Џамал Маглоар Дебитант Игра Користи Џерси Кошарка Картичка Инвентар Ставка #2,165 / А Оваа Картичка Н

DEN 0.67
Викинг Автентичен Средновековен Инспириран Природен Рог Танкард Рачно Изработена Кригла За Пиење 20 Мл Новак
Викинг Автентичен Средновековен Инспириран Природен Рог Танкард Рачно Изработена Кригла За Пиење 20 Мл

Автентични, Рачно Изработени Од природен волов рог, Овие Келтски чаши се направени за аспиранти херои к�

DEN 0.33
Замена За Меркур Милан Година 2008 Преден Трепкач Со Техничка Прецизност 10 Пакет Новак
Замена За Меркур Милан Година 2008 Преден Трепкач Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА МЕРКУР МИЛАН ГОДИНА 2008 ПРЕДЕН ТРЕПКАЧ Единица по продажба : 10 Замена ЗА МЕРКУР МИЛАН ГОДИНА 2008

DEN 1264.00