Центричен 612.40101 Вратоврска Прачка Крај, Надворешен, Пред

Центричен 612.40101 Вратоврска Прачка Крај, Надворешен, Пред

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Акура. РДХ. Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот. Центрични производители квалитетни делови за повеќето возила што се продаваат во САД во текот на изминатите 70 години. Центричните Делови се водечки Производител И снабдувач На резервни компоненти на сопирачките и шасијата Во Северна Америка за патнички возила, лесни и средни камиони, возила со возен парк, возила со високи перформанси и тркачки автомобили под Центрични, Ц-Тек, Позитивни тивки, Перформанси На Возниот парк и етикети За Стоптех. Преку своите оддели За Стоптех и Квалис, Центрик, исто така, снабдува компоненти и системи на десетици клиенти НА ОЕМ и приватни етикети. Со неспоредливо ниво на истражување и развој Во Северна Америка, Центрик ја води индустријата во иновации во технологијата на сопирачки и шасии, откако заработи неколку патенти и десетици признанија во индустријата на патот. Компанијата ужива солиден годишен раст откако е основана во 2000 година, а сега работи со повеќе национални објекти кои опфаќаат над еден милион квадратни метри канцелариски, магацински и производствен простор. Програмата За Шасија На Центрични Делови претставува еволуција и проширување на постојната програма Во Квалис Автомобилство, која е лидер во индустријата од 2003 година. Програмата За Шасија Со Брзо проширување На Центричните Делови во моментов вклучува Над 8.500 Центрични Премиум Скус, како и речиси 2.000 компоненти на стандардната шасија Ц-Тек.

Избор на клиент

Компанија за кошула Тренц Кристијан Везена вкрстена капа Новак
Компанија за кошула Тренц Кристијан Везена вкрстена капа

34% памук / 66% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на привремено Вкрстено вез : Покажете ја свој

DEN 0.67
EAI заптивка на маслото 45мм x 68mm x 10mm TC двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 45мм x 68mm x 10mm TC двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината

DEN 2.00
Владетел на спојување на пила, преносен мерач за обележување, за пила за табели со пила Новак
Владетел на спојување на пила, преносен мерач за обележување, за пила за табели со пила

Направено од алуминиумски легура материјал, силна структура, висока цврстина и долг животен век...

DEN 915.20
Валикали Мини Рибар Бини Новак Попуст
Валикали Мини Рибар Бини

100% Акрилик Увезени Манжетни кратки за да се вклопат веднаш над ушите, но доволно за да го покријат горни�

DEN 119.20
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер Новак
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер

Точност : 0,5 проценти полни Случај : Термопластично засилено со стакло Приказ : 4цифрен ЛЦД, 5 / 8 инчи...

DEN 3801.28
Чаша за мастурбатор на Nopnog, стимулатор за жлезници, TPE Новак
Чаша за мастурбатор на Nopnog, стимулатор за жлезници, TPE

Поставете ја секоја големина на пенисот Ви носи среќа што вашите раце не можат да ја понудат Производот

DEN 111.84