GENIGW Паметен Дом Термостат Електрични/Вода Подно Греење Дома Контрола На Температурата Работа

GENIGW Паметен Дом Термостат Електрични/Вода Подно Греење Дома Контрола На Температурата Работа

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

4.8 " голем шарен лцд со позадинско осветлување за лесно читање, екран на допир за да ја направите работата едноставна. Сребрена свадба рамка го отвора вашиот живот, видливата дебелина над ѕидот е само 15мм. 86мм скриена кутија и европска 60мм тркалезна кутија е погодна. 1. точноста ја одржува температурата во рамките на нивото што сте го поставиле. може да се прилагоди. 5 + 1 + 1 шест програмабилни периоди за максимизирање на удобноста и економичноста, префрлени во рачен или програмабилен режим. GA е за греење на вода;GB е за електрично греење;GC е за котел за вода / гас;Електричното греење има надворешен сензор, греење На Вода и греење на Котел за Гас без надворешен сензор карактеристики : 4.8 " голем ШАРЕН лцд со позадинско осветлување за лесно читање, екран на допир за да се направи едноставна работа.Сребрена свадба рамка го отвора вашиот живот, видливата дебелина над ѕидот е само 15мм.86мм скриена кутија и европска 60мм тркалезна кутија е погодна.1. точноста ја одржува температурата во рамките на нивото што сте го поставиле. може да се прилагоди.5 + 1 + 1 шест програмабилни периоди за максимизирање на удобноста и економичноста, префрлени во рачен или програмабилен режим.Мемориски податоци кога напојувањето е исклучено, нема потреба да се грижите за прекин на струја.Притиснете и задржете ги копчињата 5 за заклучување / отклучување на термостатот, можете да изберете целосна брава или половина заклучување.Технички спецификации : Материјал : КОМПЈУТЕР + Апстип : Напон : AC 95-240 V 50-60 Hz Current оптоварување : 5 A (GA / GC), 16a (GB)Потрошувачка На Енергија :

Избор на клиент

5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А, Новак
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А,

5 R007, Genteq, ECM Мотори,1 / 3 Кс, Излез KW : 0,25, Фреквенција : 60 Hz, Напон : 208230 V, Струја : 3,5 А Брзина : 1075 вртежи во мину

DEN 5878.88
WH1916 Заштитник На Екранот Компатибилен За Sony alpha 7 IV A7v IV A7iv A7M4 A74 Камера, 9H Калено Стакло Анти-Гребење Анти-Меур Новак
Стромберг Карлсон 10Х11Х1 Гумени Влошки Новак
Стромберг Карлсон 10Х11Х1 Гумени Влошки

Може да се користи на стапалата на опремата за слетување, основите на приклучокот за ножици и приклучоц�

DEN 687.84
Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна Новак
Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна

Висина 21,7 инчи (55 см) х Ширина 11,0 инчи (28 см) х Број На Џебови : 4 (2 надворешни, 2 внатрешни работи)...

DEN 2.33