Јапонски Бран Октопод И Цреша Цвет Големи Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Држачи За Затворач На Биро Комплет Од 2

Јапонски Бран Октопод И Цреша Цвет Големи Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Држачи За Затворач На Биро Комплет

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] овие книжни затворачи можат да се користат не само за книги, туку и како декоративен додаток, или праг. [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] со својот елегантен и модерен дизајн, овие книги додаваат софистицираност на секое биро, полица или библиотека. [ЛЕСЕН за УПОТРЕБА] овие држачи за полици за биро се многу лесни за употреба и многу едноставни за склопување без да одвоите многу време. [ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] Нашите дрвени книжарници се изработени од висококвалитетно и еколошко дрво, обезбедувајќи издржливост и долговечност. [СОВРШЕН ПОДАРОК] оваа книга е со добар квалитет и има стилски и шик изглед кој ќе ја покаже вашатаesетика и вкус. Прави одличен подарок за семејството или пријателите. Големи Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Трендовски Дизајн Држачи За Биро За Затворање На Книги За Домашна Канцеларија Комплет Од 2 - Одржлив, Елегантен Дизајн, Нелизгачки, Мултифункционален И Рачно Изработен.

Избор на клиент

5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А, Новак
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А,

5 R007, Genteq, ECM Мотори,1 / 3 Кс, Излез KW : 0,25, Фреквенција : 60 Hz, Напон : 208230 V, Струја : 3,5 А Брзина : 1075 вртежи во мину

DEN 5878.88
Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички Новак Попуст
Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички

Заштитете До 4 CF Картички (Компактен Блиц) во оваа цврста Алуминиумска Футрола за Прицврстување ВАШИТЕ CF

DEN 143.20
Криогени баркод етикети 1,5 х 1,5 / 38,1 мм х 38,1 мм Новак
Криогени баркод етикети 1,5 х 1,5 / 38,1 мм х 38,1 мм

Правоаголник 3" јадро Бела боја Нитротаг; ПРАВОАГОЛНИ ЕТИКЕТИ ЗА БАРКОДОВИ И ТЕРМИЧКИ ПРЕНОСНИ ПЕЧАТАЧИ

DEN 1211.68
Игла за издавање 20ga. х 2 Совет Жолта 1000 парчиња Новак
Игла за издавање 20ga. х 2 Совет Жолта 1000 парчиња

20 Мерач 0.025 "ид х 0.036" од 2 " тап врв нерѓосувачки челик канила Вкупна должина 2.69" Ув безбеден пластичен цен�

DEN 2448.00