Оригами Р32-01В Преклопна Решетка 2ПК Р3 решетка, Калај

Оригами Р32-01В Преклопна Решетка 2ПК Р3 решетка, Калај

DEN 548.80

Новак

Достапно за нарачка

Се отвора и се преклопува за неколку секунди. Не се потребни алатки за поставување. Преклопува рамно за лесно складирање. Капацитет на полица : 250 фунти. по полица на рамна површина рамномерно распоредена или 75 килограми. по полица на тркала рамномерно распоредени. Одлично за складирање од секаков вид : Гаража, Магацин, Канцеларија итн. Вклучени тркала за заклучување. Вклучени компоненти : клуч,решетка,гаранција, лист со инструкции. Опис На Производот Оригами Полица-Се Отвора и се преклопува за неколку секунди, се преклопува рамно за лесно складирање, не се потребни алатки за поставување, капацитет на полицата од 250 фунти на рамномерна рамна површина. Од Производителот Оригами Полица-Се Отвора и се преклопува за неколку секунди, се преклопува рамно за лесно складирање, не се потребни алатки за поставување, капацитет на полица од 250 фунти на рамномерна рамна површина.

Избор на клиент

Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки Новак
Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки

4 Вати т5 сијалица 6 пакет Животот на сијалицата е 2.000 часа или 1,83 години во 3 часа дневно Клин База најчест

DEN 2.67
Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12 Новак
Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12

Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 / 10 / 12 Произведено Од Репил Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 /

DEN 0.33
Колер К10190 Тенок Филм Анилин Поинт Апарат, 115В Новак
Колер К10190 Тенок Филм Анилин Поинт Апарат, 115В

Во согласност СО Астм Д611 и сродни спецификации Се состои од тенка филмска цевка Прилагодете ја стапкат�

DEN 3.00
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов...

DEN 2.33
Кенид 1pcs Метод Lanjia Долго Линеарно Лежиште LMK6 8 10 12 13 16 20 25 30 35 40 50 60 ЛУУ Новак
Кенид 1pcs Метод Lanjia Долго Линеарно Лежиште LMK6 8 10 12 13 16 20 25 30 35 40 50 60 ЛУУ

Лежишта 1 Усвојува челичен материјал за лежиште, кој не е лесен за ' рѓа, висока цврстина и добра отпорнос

DEN 1461.44
Ввивид Хекс+ Темно Чад Висок Сјај Воздух-Нијанса Фарови ) Новак
Ввивид Хекс+ Темно Чад Висок Сјај Воздух-Нијанса Фарови )

Достапна е најгустата и најотпорната нијанса на фаровите Високо отпорен на гребнатини, карпести чипови

DEN 191.84
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет Новак
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет

Флексибилен адаптер за погон од 3 / 8"Квадратни Метри, закачен на двата краја за лесен пристап до ограниче

DEN 220.80
Абаодам 2 Парчиња Божиќни Преслатки Дезени Неткаени Торби За Бонбони Торба За Подароци За Забави Новак
Абаодам 2 Парчиња Божиќни Преслатки Дезени Неткаени Торби За Бонбони Торба За Подароци За Забави

Тие можат повторно да се користат и се многу еколошки Божиќни цртани модели дизајн, полн со празнична ат

DEN 2.33
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет Новак Попуст
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет

Овие брзи и едноставни модели на конструкција со притискање изгледаат исто како вистинската работа...

DEN 255.84