Поставени ленти за отпорност на PLPLAAOO 11PCS, лента за отпор, бендови за вежбање фитнес, лента за нозе на вратите 200LB Мултифункционална фитнес поставена за домашна канце

Поставени ленти за отпорност на PLPLAAOO 11PCS, лента за отпор, бендови за вежбање фитнес, лента за нозе на вратите 200LB Мултифункционална

DEN 439.84

Новак

Достапно за нарачка

➤ ➤ 【6 големина】 : Постојат 6 прилагодливи ленти за отпорност со вкупно 200 фунти за избор, жолта (10 фунти), црвена (20 фунти), зелена (30 фунти), сина (40 фунти), 2 црни (50 фунти), побогати опции за отпор. ➤ 【Мултифункционално】 : Нашата опрема може да се примени на различни типови спортови. Многу погоден за прилагодување на рацете, рамената, градите, колковите, нозете, итн. Обука за отпор што е можно пошироко дома. ➤ 【TPE материјал】 : Направено од врвен материјал за TPE, лентите се безбедни, пријателски за животната средина, без мирис, удобно и еластично за употреба. ➤【EASY CARRYING】 : Comes with a travel bag, you can easily take these bands, tools to gym, office, etc.they're the perfect resistance band for hip/leg training, working your chest, abs, biceps, triceps, и повеќе!. ➤ ➤ 【6 големина】 : Постојат 6 прилагодливи ленти за отпорност со вкупно 200 фунти за избор, жолта (10 фунти), црвена (20 фунти), зелена (30 фунти), сина (40 фунти), 2 црни (50 фунти), побогати опции за отпор. ➤ 【Мултифункционално】 : Нашата опрема може да се примени на различни типови спортови. Многу погоден за прилагодување на рацете, рамената, градите, колковите, нозете, итн. Обука за отпор што е можно пошироко дома. ➤ 【TPE материјал】 : Направено од врвен материјал за TPE, лентите се безбедни, пријателски за животната средина, без мирис, удобно и еластично за употреба. ➤【EASY CARRYING】 : Comes with a travel bag, you can easily take these bands, tools to gym, office, etc.they're the perfect resistance band for hip/leg training, working your chest, abs, biceps, triceps, и повеќе!. Спецификација : Тип на ставка : Поставени ленти за отпорност Поставете материјал : tpel должина на опсег : приближно. 1200мм / 47.24inapplication : Семејно фитнес костум, затворен фитнес опрема Список на пакети : 6 x Отпорен опсег 1 x врата Anchor2 x рачка 2 x лента за нозе 1 x торба за складирање.

Item Type: Resistance Bands Set
Material: TPE
Length of Band: Approx. 1200mm / 47.24in
Application: Family fitness suit, indoor fitness equipment
Package List: 6 x Resistance Band1 x Door Anchor2 x Handle 2 x Leg Strap 1 x Storage Bag 

Избор на клиент

Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот...

DEN 2.33