2 пакувања 18 решетки чисти пластични организатори за складирање на кутии со прилагодливи делители за лента за миење садови, накит, мониста уметност DIY занаети, рибо?

2 пакувања 18 решетки чисти пластични организатори за складирање на кутии со прилагодливи делители за лента за миење садови,

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Издржлива - чиста пластична кутија е изработена од еколошки транспарентен ПП тврд пластичен материјал, кој има одличен однос на јачината и тежината, не е лесен за деформирање и може да се користи долго време. Прилагодлив оддел - Лесно прилагодете ја големината на одделот. Хоризонталното делител на решетки на кутиите за складирање на оддели е подвижен, така што можете лесно да креирате прегради за чување предмети со различни големини, како што се играчки, занаетчиски мониста, букви со букви, накит, хардвер, канцелариски материјали, опрема за риболов или колекција на карпи. Транспарентна пластика - повеќе не треба да ја отворите кутијата за да видите што има внатре. Clear Dox Dox ви овозможува да ја видите содржината на кутијата за складирање без да ја отворите. Организирајте без забуна - кога капакот е затворен, нема јаз помеѓу преградите, така што малите предмети нема да се движат или паѓаат. Совршено складирање - Ова складирање на решетки за складирање на кутии со мониста има 24 оддели, силни делители и длабоки прегради, што е совршено решение за складирање и сортирање на предмети за домаќинството. Издржлива - чиста пластична кутија е изработена од еколошки транспарентен ПП тврд пластичен материјал, кој има одличен однос на јачината и тежината, не е лесен за деформирање и може да се користи долго време. Прилагодлив оддел - Лесно прилагодете ја големината на одделот. Хоризонталното делител на решетки на кутиите за складирање на оддели е подвижен, така што можете лесно да креирате прегради за чување предмети со различни големини, како што се играчки, занаетчиски мониста, букви со букви, накит, хардвер, канцелариски материјали, опрема за риболов или колекција на карпи. Транспарентна пластика - повеќе не треба да ја отворите кутијата за да видите што има внатре. Clear Dox Dox ви овозможува да ја видите содржината на кутијата за складирање без да ја отворите. Организирајте без забуна - кога капакот е затворен, нема јаз помеѓу преградите, така што малите предмети нема да се движат или паѓаат. Совршено складирање - Ова складирање на решетки за складирање на кутии со мониста има 24 оддели, силни делители и длабоки прегради, што е совршено решение за складирање и сортирање на предмети за домаќинството. Нашиот контејнер за пластични организатори е доволно голем за складирање на накит, обетки, ѓердан, прстени, мониста, занает, загатки, апчиња, мали електронски делови, нокти или други мали предмети. И кутијата за складирање има совршена големина што може лесно да се чува во задниот пакет или багаж за патување.

Избор на клиент

Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот..

DEN 487.84
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen, Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen,

Натпревар : За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G SMS918 B, SMSS918 B / DS, SMS918 U, SMSS918 U1, SMS918 W, SMS918 N, SMS9180, SMSS918 E, SMSS918 E / DS StylPen за замена Со B

DEN 3.33
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
Кутија за далечински управувач со знаме на Chicago Paisley Flag Multifunctional PU кожа ТВ далечински држач за организатор на Новак
Хагибис безжичен HDMI предавател и приемник, безжичен HDMI Extender комплети и безжичен дисплеј Донгл, приклучок и играјте HDMI Новак Попуст
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm Новак
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm

Цинк позлатен челик Водоотпорен метричка нишка Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цен

DEN 1.00
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84