Долга лента за напојување со долга продолжение на кабелот со USB, станица за полнење со розова боја со 3 излезни и 2 USB, рамен приклучок за патни ленти за пат, за домашна

Долга лента за напојување со долга продолжение на кабелот со USB, станица за полнење со розова боја со 3 излезни и 2 USB, рамен

-170 %

DEN 687.68

Новак

Достапно за нарачка

【Дополнителен додаток за продолжување на кабелот】 - Долгите акорди за продолжување ви даваат флексибилност за да достигнете далечни места и тешко да стигнете до места. Совршено решение за кога приклучоците за напојување не се наоѓаат погодно во близина. Правиот приклучок за агол лесно се вклопува во тесни простори како зад мебелот, полиците за книги, клупите или кабелот што е близу до wallидот, не дозволува да го користите стандардниот приклучок. Заштедете многу простор, преместете мебел поблиску до wallидот без да го свиткате кабелот. 【Заштеда на простор】 - Стрип за напојување на wallидот има дупки на задниот дел и лепило налепници за налепници за опции поставени на wallидови, за да можете да го монтирате на wallид, ноќна ноќ или биро, нема повеќе неуредни заплеткани жици надолу кон излезот на подот. И тоа е во совршена големина што се вклопува во дланката на вашата рака без заштита од наплив, што нема да заземе многу простор во торба или ве тежи. Исто така е идеално за бродови за крстарење, хотели каде има неколку недостапни места. 【Мулти -излез со лента за напојување со USB】 - не само што обезбедува 3 продажни места (до 1250 W максимален излез) во компактна конфигурација, туку дополнителни 2 пристаништа за полнење со USB (до 5 V/12 W максимален излез), што значи дека можете истовремено Наполнете до 5 уреди одеднаш, многу идеално за вашиот компјутер, мобилен телефон, i Pad и многу повеќе. 【Вградена заштита од целосна рунда-долгата лента за напојување Nton Power е изработена од висока јачина на оган отпорен ABS+PC школка, што го прави огноотпорен до 1382 F. Цврсти кондензатори на високо ниво обезбедуваат целосна заштита од електричен краток спој, над Топлина, над полнење, над струја и над напон опасност. Сертифициран од FCC Излезот на секоја USB порта може да достигне до 2,4 A и вкупниот излез на USB е 2,4 A. 3. 15 кабел за продолжување на стапалото - Оваа монтажа на wallидот за напојување има кабел за напојување со должина од 15 метри, што ќе ви овозможи да ја поставите оваа станица за полнење на работната површина многу далеку од wallидниот излез за задоволување на вашите диверзифицирани потреби за полнење. 4. Рамен приклучок за десен агол - Дизајнот на рамен приклучок од 45 ° Агол ги одржува другите wallидни места бесплатни и идеални за тесни простори како зад мебелот. 6. Мала и компактна големина - Тоа е квадратна лента за напојување, многу класичен изглед; Компактното тело го прави лесно да се вклопи во кој било тесен простор; Дизајн со мала тежина, корисен и практичен, многу е лесно да се спакува во вашата торба за патувања, куфер, чанта, багаж. животниот век. 8. Влијателна заштита - Овој кабел за продолжување на лентата за патувања 15 ft е безбедност дизајнирана со прегревање, над-напон, систем за заштита од прекумерна струја, краток спој. Сертифициран од FCC & ROHS, тоа е 100% безбедно да го користите.

Избор на клиент

Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга Новак
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга

Вклучува 1 Неред Бесплатно Замислете Маркер За Мастило за да откриете скриени слики Док Мекстафинс Зами

DEN 127.20
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18 Новак
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18

Отворите на копчињатапрстени не се вклучени Рамен жито килибар бамбус дрво рамка Висок сјај печатени ф�

DEN 2.67
Корал гребен нуркање на делфин, палци за нуркање правоаголник пилула кутија за подароци за ситници Новак
Корал гребен нуркање на делфин, палци за нуркање правоаголник пилула кутија за подароци за ситници

Забавно и функционално : Овој страшен случај има двојно оддел што може да задржи нешто од лекови до моне�

DEN 1.67
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG Rebel 2 LTE за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG Rebel 2 LTE за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A

И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките

DEN 566.40
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид Новак
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

DEN 440.80
Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V Новак
Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V

1 Материјал за компјутер : Направен од компјутерски материјал, прекинувачот е ретардант на пламен и изол

DEN 0.33
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10 Новак
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10

Картичката е во состојба на нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографијата...

DEN 403.20
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од Новак
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

DEN 313.60
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта Новак
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта

Материјали : Рачна Плетенка со 100% памучно предиво и поли пополнување Големина : 4,24 " (Л) х 4,25 "(В)...

DEN 1179.20
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4 Новак
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.67
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот Новак
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот

Број на компјутери : 1 сет Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното...

DEN 868.80
3М крпа појас 68492-случај 977F, 8 во x 180 во 24 YF-тежина, 10 по куќиште, керамика, облога, сечење, агол на сечење, флејта, Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување

Комплетот вклучува 2 проѕирни пластични канти со капаци Капацитет : 8 литри Големина на секоја кутија : 12,

DEN 367.84