Викрој Возрасни бамбус четки за заби БПА бесплатни меки четки за заби Еко-пријателски, природен бамбус четка за заби сет биоразградливи, компостбилни и органски др

Викрој Возрасни бамбус четки за заби БПА бесплатни меки четки за заби Еко-пријателски, природен бамбус четка за заби сет биоразградливи,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Еко пријателски и биоразградлива - оваа четка за заби од бамбус направена од природни одржливи бамбус фарми, нашиот производ е 100% природен! Тие се со подобар квалитет од вашите обични четки за заби, и тие се биоразградливи и многу еколошки. Растителни влакна-нашите четки за заби од бамбус имаат влакната кои се 100% растителни, добиени од рицинус грав! За разлика од најлон, растителните влакна ќе станат помеки со топла вода. Природен бамбус - Подобрете ја нашата околина и намалете го стапалото на јаглеродот со четка за заби од бамбус! Тоа е лесен начин да ја задржите устата свежа додека помагате во околината!. Ергономска рачка-Ние користиме ергономски дизајн со мазна природна рачка од бамбус, рачката за четка за заби со лесна зафат Обезбедува удобност и контрола додека четкате. Бамбус е исто така поздрав од која било пластика. Личен дизајн - можете да нацртате што и да сакате на рачката за четка за заби за да ја разликувате четката за заби со другите. Да се ​​направи уникатна четка за заби во светот. Еко пријателски и биоразградлива - оваа четка за заби од бамбус направена од природни одржливи бамбус фарми, нашиот производ е 100% природен! Тие се со подобар квалитет од вашите обични четки за заби, и тие се биоразградливи и многу еколошки. Растителни влакна-нашите четки за заби од бамбус имаат влакната кои се 100% растителни, добиени од рицинус грав! За разлика од најлон, растителните влакна ќе станат помеки со топла вода. Природен бамбус - Подобрете ја нашата околина и намалете го стапалото на јаглеродот со четка за заби од бамбус! Тоа е лесен начин да ја задржите устата свежа додека помагате во околината!. Ергономска рачка-Ние користиме ергономски дизајн со мазна природна рачка од бамбус, рачката за четка за заби со лесна зафат Обезбедува удобност и контрола додека четкате. Бамбус е исто така поздрав од која било пластика. Личен дизајн - можете да нацртате што и да сакате на рачката за четка за заби за да ја разликувате четката за заби со другите. Да се ​​направи уникатна четка за заби во светот. Конвенционалните четки за заби се направени од најразлична тврда пластика, полиетилен со висока густина и најлон. Willе бидат потребни повеќе од 500 години за целосно да се распаднат според американската национална организација за животна средина, но рачките за рециклирање на четки за заби се направени од природен бамбус. Willе бидат потребни само околу шест месеци за да се распаднат. Карактеристика : . Четка за заби на животната средина. Материјал : . Природни влакна од јаглен и рачка со бамбус. Големина. Возрасни : 7,5 инчи во должина. Деца : 5,7 инчи во должина.

Избор на клиент

M45 x 2 mm на темата за лева рака умира Новак
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 876.48
Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија Новак
Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија

Избрани материјали, издржливи Безбедност и заштита на животната средина и, до здравјето на луѓето...

DEN 0.33
TJPOTO пакет од 2 5140209-03 јаглеродни четки поставува замена на компресорот на воздухот нов за занаетчија Новак
TJPOTO пакет од 2 5140209-03 јаглеродни четки поставува замена на компресорот на воздухот нов за занаетчија

Обезбедување на квалитет : Добро дизајнирана, одлична обработка Направено од високо издржливи материј

DEN 2.00
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи Новак
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена голе�

DEN 415.84
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за електрична енергија компатибилен со Honor 7C за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокв

DEN 1.00
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010 Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010

Компатибилен со : 20072011 Chevrolet Aveo; 20092011 Chevrolet Aveo5; 20092010 Понтијак Г3; 2009 Pontiac G3 бран ; Вклучете : Резервоар за лад

DEN 1.33
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело Новак
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

DEN 183.84
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време Новак
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : Хавајските шорцеви се 95%

DEN 528.00