Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од 1/16 , класа на притисок 150#, проширен тефлон/ptfe

Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од

DEN 313.60

Новак

Достапно за нарачка

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во текот на целиот опсег од 0-14 p H, освен за стопените алкални метали и елементарниот флуор. EPTFE е погоден за сите видови прирабници, скоро сите медиуми, широк опсег на температура и за апликации со најтешки барања за чистота. Проширените дихтунзи PTFE обезбедени од Стерлинг Печат и Снабдување се препорачуваат за апликации во индустријата за храна и пијалоци каде се потребни материјали за висока чистота. Стилот 1501 дихтунзи покажуваат исклучителна механичка цврстина со супериорни анти-стап, ниски својства на триење и долгорочна временска способност со неограничен рок на траење. EPTFE е и големо влијание и отпорен на солза. 0-14 p H опсег. Температура (минимум -450 F, максимална услуга 500 F) (краткорочно максимум 600 F) / притисок : вакуум до 200 бари 2900 psi). Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во текот на целиот опсег од 0-14 p H, освен за стопените алкални метали и елементарниот флуор. EPTFE е погоден за сите видови прирабници, скоро сите медиуми, широк опсег на температура и за апликации со најтешки барања за чистота. Проширените дихтунзи PTFE обезбедени од Стерлинг Печат и Снабдување се препорачуваат за апликации во индустријата за храна и пијалоци каде се потребни материјали за висока чистота. Стилот 1501 дихтунзи покажуваат исклучителна механичка цврстина со супериорни анти-стап, ниски својства на триење и долгорочна временска способност со неограничен рок на траење. EPTFE е и големо влијание и отпорен на солза. 0-14 p H опсег. Температура (минимум -450 F, максимална услуга 500 F) (краткорочно максимум 600 F) / притисок : вакуум до 200 бари 2900 psi).

Избор на клиент

ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот...

DEN 2.33
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67