Коаксијален кабелски конектор ASNQ RG6 Постави 75 OHM - Премиум Coax кабел со голема брзина 15FT - За сателитски и воздушни врски со дигитална телевизија - вклучува 4 продолжен

Коаксијален кабелски конектор ASNQ RG6 Постави 75 OHM - Премиум Coax кабел со голема брзина 15FT - За сателитски и воздушни

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Подобрено искуство за гледање. Нашиот Coax кабел RG6 е завршен со висококвалитетен коаксијален конектор за компресија со никел. Ова осигурува дека преносот на сигналот е сигурен и стабилен, давајќи кристално чиста слика и јасен аудио за вашето задоволство од гледање. Перформанси со голема брзина. Уживајте во непрекинато гледање на HD со коаксијалниот интернет кабел ASNQ, благодарение на стапката на пренесување на податоци со голема брзина. Кабелот за кабел за Shield 75ohm RG6 Premium Shield го минимизира мешањето и го максимизира корисничкото искуство за беспрекорна функционалност, секој пат. Поврзете се и проширете. Овој екстендер на коаксијален кабел од 15 метри е идеален за примање на дигитални сигнали на долги растојанија заради неговата должина и издржливост. Со користење на адаптер за проширување на коаксијален кабел (вклучен 4), можете да ја проширите должината со поврзување со други коакс кабли. Кабелската телевизија никогаш нема да биде надвор од опсегот. Мултифункционална компатибилност. Конектор за антена, компатибилен со повеќето телевизори поврзани со антена на покривот. Уживајте во непречено искуство помеѓу вашиот ТВ, модем и DVR. Вашите претплати за премија ТВ кабел на AT&T, Cox, Comcast или мрежа за садови го заслужуваат тоа. Загарантирано е задоволството. Комплетот за коаксијална коаксијална кабел ASNQ е покриен со гаранција за производител од 365 дена. Набавка без ризик за подобрување на вашиот систем за дома или комерцијални медиуми, со премиум RG6 кабел и конектори. Подобрено искуство за гледање. Нашиот Coax кабел RG6 е завршен со висококвалитетен коаксијален конектор за компресија со никел. Ова осигурува дека преносот на сигналот е сигурен и стабилен, давајќи кристално чиста слика и јасен аудио за вашето задоволство од гледање. Перформанси со голема брзина. Уживајте во непрекинато гледање на HD со коаксијалниот интернет кабел ASNQ, благодарение на стапката на пренесување на податоци со голема брзина. Кабелот за кабел за Shield 75ohm RG6 Premium Shield го минимизира мешањето и го максимизира корисничкото искуство за беспрекорна функционалност, секој пат. Поврзете се и проширете. Овој екстендер на коаксијален кабел од 15 метри е идеален за примање на дигитални сигнали на долги растојанија заради неговата должина и издржливост. Со користење на адаптер за проширување на коаксијален кабел (вклучен 4), можете да ја проширите должината со поврзување со други коакс кабли. Кабелската телевизија никогаш нема да биде надвор од опсегот. Мултифункционална компатибилност. Конектор за антена, компатибилен со повеќето телевизори поврзани со антена на покривот. Уживајте во непречено искуство помеѓу вашиот ТВ, модем и DVR. Вашите претплати за премија ТВ кабел на AT&T, Cox, Comcast или мрежа за садови го заслужуваат тоа. Загарантирано е задоволството. Комплетот за коаксијална коаксијална кабел ASNQ е покриен со гаранција за производител од 365 дена. Набавка без ризик за подобрување на вашиот систем за дома или комерцијални медиуми, со премиум RG6 кабел и конектори.

Избор на клиент

Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба Новак
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 1.33
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки...

DEN 214.40
Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm Новак
Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm

Име : Кабел за клип на алигатор Пол на конекторот : 5,5x2.5 mm машки / приклучок Должина : околу 50 см Материјал �

DEN 1.33
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина

Димензии 11,75 "W x 2" H 14 "D Инженерски и изграден за тешка должност во камион или приколка Заштеда на трошоци�

DEN 1192.00
Challenge Coin 24-K злато позлатена 1915-s 10 $ Злато индиски полу-орел копирање копирање на копирање Подароци за монети Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08