Сет на алатки за сечење шишиња ERREJ, 5 парчиња поддржуваат тркало со висока точност 2 парчиња од не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки челик ABS трајно стакло шише за DIY

Сет на алатки за сечење шишиња ERREJ, 5 парчиња поддржуваат тркало со висока точност 2 парчиња од не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки

DEN 808.00

Новак

Достапно за нарачка

Цврст дизајн : Доаѓа со тркало за поддршка од 5 парчиња и сечило од 2 парчиња, ова шише може да намали до 400.000 пати. Практична употреба : блокот на позицијата може да се прилагоди до 20in, што овозможува поточно сечење на разни шишиња. Паметно сечење : Едноставно работење носи поголема погодност за вашиот DIY, за да можете да имате рамен сечење, коси пресек и така натаму. Уживајте во DIY : Оваа машина за сечење може да ви помогне да занаетте растително подот, свеќник, итн. Од стаклен производ, многу корисно. Добар материјал : Комбинирање на висококвалитетни материјали од не'рѓосувачки челик и ABS, не е лесно за дефект и многу издржлив. Цврст дизајн : Доаѓа со тркало за поддршка од 5 парчиња и сечило од 2 парчиња, ова шише може да намали до 400.000 пати. Практична употреба : блокот на позицијата може да се прилагоди до 20in, што овозможува поточно сечење на разни шишиња. Паметно сечење : Едноставно работење носи поголема погодност за вашиот DIY, за да можете да имате рамен сечење, коси пресек и така натаму. Уживајте во DIY : Оваа машина за сечење може да ви помогне да занаетте растително подот, свеќник, итн. Од стаклен производ, многу корисно. Добар материјал : Комбинирање на висококвалитетни материјали од не'рѓосувачки челик и ABS, не е лесно за дефект и многу издржлив. Функција : 1. Цврст дизајн : Доаѓа со тркало за поддршка од 5 парчиња и сечило од 2 парчиња, ова шише може да намали до 400.000 пати.2. Практична употреба : блокот на позицијата може да се прилагоди до 20in, што овозможува поточно сечење на разни шишиња.3. Паметно сечење : Едноставно работење носи поголема погодност за вашиот DIY, за да можете да имате рамен сечење, коси пресек и така натаму.4. Уживајте во DIY : Оваа машина за сечење може да ви помогне да занаетте растително подот, свеќник, итн. Од стаклен производ, многу корисно.5. Добар материјал : Комбинирање на високо квалитетни материјали од не'рѓосувачки челик и ABS, не е лесно за дефект и многу издржлив. Како да се користи : Користете го директно. Спецификација : Тип на ставка : Стаклена шише Производство Материјал : Не'рѓосувачки челик + Функција за апсојнопроизвод : За сечење шишиња со кругови и вино, како и други стаклени производи. Список на пакети : 1 x плоча линија со тркала1 x плоча линија со прирачник за корисникот на тркалото1 x додаток2 x хексадецимален клуч1 x мултифункција 1 x multifunction user user manual2 x glowe1 x вода стоп лента2 x песок хартија4 x гумен прстен 1 x мерење на владетел1 x стаклена дупка Отворач 1 x чистење Sponge1 x Писмо пенкало.

Item Type: Glass Bottle
Product Material: Stainless Steel + ABS
Product Function: For cutting round and wine bottles as well as other glass products.
Package List:
1 x Slab Line with Wheel:
1 x Slab Line with Wheel User Manual:
1 x Accessory:
2 x Hex Wrench:
1 x Multifunction:
1 x Multifunction User Manual:
2 x Glove:
1 x Water Stop Tape:
2 x Sand Paper:
4 x Rubber Ring:
1 x Measuring Ruler:
1 x Glass Hole Opener:
1 x Cleaning Sponge:
1 x Scribing Pen :

Избор на клиент

Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини Новак
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

DEN 118.40
Niaocpwy слатки бухо лесни обрасци Работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ

Направен од материјал без БПА База на гел за замрзнување на двојни wallидови Вграден миксер / Сифтер...

DEN 0.67
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина С

DEN 239.84
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете Премиу

DEN 2.67
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело Новак
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

DEN 183.84