Азбучни јазичиња - црно на бело

Азбучни јазичиња - црно на бело

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Користете ги овие јазичиња за каква било референтна помош од Библии до речници. Табовите мерат .375 кога се склопени. Големи црни букви на бела позадина. Една од секоја буква во вклучена азбука. Користете ги овие јазичиња за каква било референтна помош од Библии до речници. Табовите мерат .375 кога се склопени. Големи црни букви на бела позадина. Една од секоја буква во вклучена азбука. Залепете ги овие големи азбучни јазичиња на датотеки, книги и други референтни материјали. Никогаш нема да ги затегнете очите, повторно да барате нешто одлично за Библии, речници, книги за готвење и многу повеќе. Секое јазиче, кога е преклопено, мери 3/8 широко. Вклучува една од секоја буква во азбуката. Големи, смели црни букви на бела позадина.

Избор на клиент

Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета Новак
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 0.67
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad

кујна Алеси кујна Алеси Карактеристични четири делот дизајнирање Функционалност со естетска привлечн�

DEN 320.00