Креативна Соработка Нерѓосувачки Челик Вилушка Сирење Маркери Со Врвка Торба, Во собата на 6 Прибор за Јадење, Месинг

Креативна Соработка Нерѓосувачки Челик Вилушка Сирење Маркери Со Врвка Торба, Во собата на 6 Прибор за Јадење, Месинг

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Со овие рафинирани маркери за сирење дајте му на вашата чинија со храна софистициран воздух додека им помагате на вашите гости да го идентификуваат типот на сирење; имајќи извонредна завршница, овие вилушки сигурно ќе донесат елеганција на секое поставување на масата. Изработени од издржлив нерѓосувачки челик со гравирање на шест видови често користени сирења : сина, крава, остра, коза, смрдлива и овци; овие маркери за послужавник со сирење, исто така, доаѓаат во торба за врвки за лесно складирање. Користете ги за сервирање асортиман на сирења додека ги забавувате гостите на сите собири, вклучително и свечено и секојдневно јадење; овој комплет маркери за сирење е јасно видлив, додавајќи вредност на вашиот рустикален декор на фарма. Овие маркери за сирење во стилот на вилушка идентификуваат и креваат парчиња; иако овие се еднократно и безбедни за миење садови, се препорачува рачно миење само со топла вода. Секој од овие маркери за сирење од не 'рѓосувачки челик има димензии 2,5" л х; совршено големина за секое сирење или плочи за храна и доаѓа со торба за врвки за лесно складирање. Додадете и форма и функција на следната табла за сирење со овие маркери за сирење од нерѓосувачки челик со месинг финиш. Овој уникатен комплет доаѓа во комплет со шест врежани ознаки и торба за врвки и обезбедува убав гест за да им помогне на гостите да разберат кои различни сирења се служат. Маркер за сирење во стилот на вилушка лесно идентификува и крева парчиња. Совршен за послужавници за забави, чинии за предјадење на свечени и секојдневни собири. Нерѓосувачки челик со гравирање на шест видови често користени сирења сина, крава, остра, коза, смрдлива и овци. Покрај тоа, овие маркери за сирење за повеќекратна употреба додаваат покачен допир на секој собир; без разлика дали организирате коктел забава или вечера со седење, оваа вилушка за сирење ќе биде совршен додаток на вашиот рустикален декор на фарма. Дополнително, тие прават внимателна водителка или подарок за загревање на куќата.

Избор на клиент

Сирење Ножеви Во Собата, Нерѓосувачки Челик Вилушка Лажица Сечила Секачи Путер Нож За Вечера Маса Во Собата Новак
Анџелик Од Меѓународен Стерлинг Сребрено Сирење и Нож За Колбаси обичај 7 Новак
Анџелик Од Меѓународен Стерлинг Сребрено Сирење и Нож За Колбаси обичај 7

Производител : Меѓународен, Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Бренд : Меѓународен...

DEN 643.20
Мерсер Кулинарска Ренесанса Пармезан Сирење Нож, 2,75-Инчен Новак
Мерсер Кулинарска Ренесанса Пармезан Сирење Нож, 2,75-Инчен

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Ножот е прецизно фалсификуван со високојаглероден германски челик за прибор

DEN 2.33
ФАМКИТ Прилагодливи Чоколадо Сирење Сечилото Нерѓосувачки Челик Сечилото Тартуфи Бричење Кујна Гаџет, Sliver Новак
Ксунион Нерѓосувачки Челик Сирење Шпатула Сирење Шпатула Сирење Планер Повеќенаменски ЕК2 Новак
Ксунион Нерѓосувачки Челик Сирење Шпатула Сирење Шпатула Сирење Планер Повеќенаменски ЕК2

Шпатула со сирење од не ' рѓосувачки челик планер за сирење повеќенаменски материјал : исполнет алметал�

DEN 571.20
Тнфеон Рачно Изработен Нож, Нож За Вечера Еколошки За Ресторан За Пикник Новак
Тнфеон Рачно Изработен Нож, Нож За Вечера Еколошки За Ресторан За Пикник

Без разлика дали започнувате колекција за вашиот дом или го подарувате вашиот пријател како сувенири, с

DEN 1452.80